Preservation

Mike, jeho žena Wit a starší brat Sean spolu vyrážajú na malý dobrodružný výlet do hlbokých hôr. Takmer rodinný výlet plný pohody sa nečakane zmení po rannom budíčku, kedy si všetci traja uvedomia, že v danej oblasti nie sú ani zďaleka sami. Z lovcov a lovkyne divokej zveri sa po krátkom čase stáva lovená zver. (*CARNIFEX*)

Kingjiri

POZOR SPOILERY Když se zrovna nevykrádá Eden Lake, objevujou se klišoidní scény, u nichž v drtivý většině odhadnete, jak asi skončej / proč se objevujou (digitální obojek, smajlík na stromě apod.). Uplně nejhorší je však chování postav. Když se totiž KAŽDÁ z hlavních postav po umráčení protivníka otočí směrem od něj proto, aby se moh záporák vzpamatovat a vrátit úder, je to fakt špatný. Třešničkou na dortu je pak závěr, kdy se z přeživší těhule stane John Rambo, kterej ultimátně všechny záporáky "one by one" zlikviduje. Ale najdou se i světlejší chvilky, ať už jde o pár atmosférickejch scének (jízda na kole za zpěvu "šel medvěd přes horu") nebo pěknou výpravu. Nicméně musim bohužel konstatovat, že jde o naprosto zbytečnej film. ()

intro

To už nikdo nevymyslí něco nového :( . Podobný námět jako v Preservation jsem už viděl několikrát, takže celkem nuda. Dávám 25% a moc bych si přál aby se tvůrci hororů víc snažili. ()

hotentot

Dať facku nepriateľovi a potom sa mu otočiť chrbtom, to je strašné. Potom je na rade žena, ktorá zvládne to, čo dvaja chlapi nedokázali. Tak trochu strata času. ()