Španělský internetový seriál mapující dobrodružství čerstvě přistěhovaného vysokoškoláka Ezequiela, který má nadlidské schopnosti, od jeho počátků, kdy se setká s nerdem Alfredem, až po jeho slavné (či spíše neslavné) chvilky, coby superhrdiny strážícího bezpečí města Sevilly. (P. J. D.)

M4rty5

Flaman krásně dokazuje vzrůstající oblibu a především kvalitu webových a nízkorozpočtových seriálů, které vsázejí na vtip a originalitu. Ani jeden z aspektů v tomto seriálu nechybí. Vše je podtrženo velmi dobrým výkonem herců ( hlavně parta "nerdů" je zahraná dokonale :-) ). Jednotlivé díly mají samozřejmě kolísající kvalitu, ale jednoznačně si drží svůj kvalitní standard. Mám za sebou několik dílů a pořád mě Flaman baví, navíc těmto typům seriálu fandím.Velmi zábavná podívaná kterou můžu bez výčitek jednoznačně doporučit ;-). ()

MartinTerran

Netradiční seriál o superhrdinech aneb jak by takový zrod mohl doopravdy vypadat. Jen se mi zdá, že Flamana trochu přesilují. Seriál je humorný točený s nadhledem, jelikož je španělský, tak herci jsou mi neznámí, ale svoje role zvládají dost dobře. Viděno zatím 10 dílů a zatím se mi to jeví velmi slibně. Rozhodně palec nahoru a těším se na další díly. Hodnocení: 80/100. ()

viviak

Pohodova oddychovečka vdaka videačesky, ktora urcite neurazila. Kto si na to zvykol, nemoze sa stazovat. Koniec sa sice moc nevydaril, a niektore postavy mi liezli na nervy, ale inak fakt super serial:o) ()

• Na tomto webovém počinu se podílelo obdobné složení týmu, jako tomu bylo u Malviendo. (P. J. D.)
  • Webový seriál u nás vnikl do podvědomí díky stránce videacesky.cz, která jej kompletně přeložila pro české diváky. (P. J. D.)