Restart života

(relácia)
Publicistický
Česko, 2014

Životní koučka Lenka Černá radí a motivuje, jak na sobě pracovat a osobně růst bez prášků a chemie. Přináší praktické tipy a návody z oblasti partnerských vztahů, mentálního tréninku, zdravého životního stylu a time managementu. Pořad Stream.cz určený pro všechny, kteří chtějí zdravě restartovat svůj život a touží po tom se cítit dobře bez chemie. (StreamCZ)

Reiner odpad!

Paní fušuje do řemesla hodně profesím. Buď je to génius anebo... Ostatně její trhané pohyby při výkladu také o něčem svědčí. Její rady jsou v některých částech skutečně nebezpečné... Prosím. Rady hledejte u lidí co tomu rozumí a ne u člověka, co se snaží prodat diář a udělat svůj byznys přes stream... ()

knihovna odpad!

Bože na nebi - tohle snad ani nikdo nemůže myslet a hlavně brát vážně. Mám pocit, že dneska může "radit" kdokoliv, kdo zvládne natočit video. Největší nebezpečí hrozí samozřejmě těm, kteří by pomoc opravdu potřebovali. Bohužel spousta lidí uvažuje způsobem :"Říkali to v televizi, tak to bude pravda." ()

zurivymlok odpad!

Jsou i mnohem horší pořady, ale přesto musím dát "Odpad!". Vysvětlím proč. Není rozhodně z důvodu, že všechno v jakékoliv televizi házím do odpadu. Důvod to má jeden subjektivní, druhý objektivní. Ten subjektivní je, že Lenka Černá je mi strašlivě nesympatická a dokonává to tou neustálou snahou o to prodat ten svůj debilní diář. Objektivní důvod je ten, že pořad je neskutečně povrchní. Na dvou třech minutách se ani nedá zajít hlouběji do psychiky a tak to je jen souborem informací, které už každý z lidí, kteří se jen chvilku dívali na netu na osobní rozvoj, už dávno znají. Některé pořady na Sreamu mám celkem rád, ale tento mi příjde jako teleshoping na ten její diář. ()

Lukrecie

Zajímavý pořad, který tady chyběl. Jasně, stručně, výstižně, k věci a hřebíček na hlavičku! Ti, kdo se chtějí rozvíjet jej náležitě ocení, ti kdo jsou líní na sobě pracovat nebo si odmítají přiznat pravdu jej nepochopí. Abych jen nechválila tak ta hudba je fakt děsná a rušivá, ale možná je to záměr! ()

OŠmíd odpad!

Paní Černá si asi přečetla zhruba dvě povrchní knihy o v rozsahu 150 stran tom, jak být úžasný, a teď jejich obsah za velké peníze přeprodává snad v ještě povrchnější formě a u toho se tváří neuvěřitelně vážně a prorocky. Kdykoliv mi tam tenhle ukázkový odpad naší doby kvůli automatickému přehrávání naskočí, začíná se mi chtít zvracet. ()