Super rýchlo a mega zbesilo!

• Česko Ještě rychlejší a zběsilejší (viac)

Policajt v utajení Lucas White (Alex Ashbaugh) má za úlohu infiltrovať sa do gangu nelegálnych pouličných pretekárov v Los Angeles, ktorý vedie Vin Serento (Dale Pavinski). Sú rýchli a zbesilí a plánujú lúpež zameranú na kráľa zločinu v Los Angeles Juana Carlosa de la Sola (Omar Chaparro), ktorý svoje peniaze ukrýva vo svojej reštaurácii Big Ass Taco v centre mesta. Lúpežný plán gangu je rovnako odvážny ako smiešny a budú v rámci neho ťahať celú tú prekliatu reštauráciu šialenou rýchlosťou cez polovicu mesta. (TV Markíza)

tajda52

Upozornění: Text může obsahovat spoiler. Zprvu mě film docela zaujal. S přibývajícími minutami už vtipné scénky mi nepřišly vtipné a zamixování všech dílů F&F do jedné parodie mi přijde vcelku otřesné. Být pod vlivem alkoholu (nebo pro některé jedince vyznávající zelené veselí), je to ideální film obsahující vtipné scénky přímo pro takový stav - pod vlivem. Velmi ale chválím výběr herců, kteří se velmi vzhledově i charakterově podobají skutečným hercům z F&F. Obzvláště The Rock je sehrán výborně. ()

EvilPhoEniX

Parodie je žánr, který už víceméně vymřel a tohle je jeden z posledních zástupců, který paroduje Rychle a Zběsile a je to sice trochu lacinný, ale pár slušných fórů se našlo. Nejlepší je představitel Rocka, ten je naprosto perfektní kdykoliv je na scéně. Nenudil jsem se, takže ty 3 v rámci žánru si myslím film zaslouží. 5/10. ()

MartinTerran

Tohle je ukázka jak parodie vypadat nemá. Film je plný prvoplánových vtipů a absurdně přehnaných věcí, což za moc vtipné nepovažuju. Pár narážek/vtipů bylo povedených (Rockův olejíček, etnická rozmanitost, tahání trezoru a nesmyslně vybuchující auta), ale jinak to bylo většinou trapné. Škoda no, ale inteligentní humor už zřejmě vyšel z módy. Řekl bych, že F&F 7 je lepší parodie na celou sérii než tohle. Hodnocení: 28/100. ()

metal.storm

Ja to bohužiaľ nemám s čím porovnať, takže pre mňa úplne perfektne debilná komédia. Aspoň vďaka Jamesu Wanovi poznám postavy, škulavý Vinco je proste lepší než originál.. a ten policajt s detským olejčekom, ten to dorazil na plnej čiare. Nie som si síce istá, koho mal predstavovať Lucas, ale tak dobrého komedianta som nevidela už dobre dávno, tudíž je mi to jedno, zábavné od začiatku do konca. ()

eraserhead666

Friedberg a Seltzer si po brodění bahnem nejspodnějšího dna sáhli do rezerv, odrazili se a dokázali mě rozesmát. Superfast jen kouká na záda dnes již klasickým parodiím, ale má světlá místa. Ani ne tak vtipu jako takového, ale co se týče postav. Carlos je fakt zábavná postavička (když řešil klimatizaci v autě, málem jsem se pochcal smíchy), stejně tak Johnson se svým baby olejíčkem nebo jeho kolegyně s věčně nasraným ksichtem. Jo, pobavil jsem se, několikrát i zasmál, protože ten stupidně debilní humor Superfast občas vystoupá do uspokojivých výšin. ()

• Vo filme je tiež parodovaná kultová počítačová hra z názvom „GTA San Andreas“ od Rockstar Games. (Zeker)