Super rýchlo a mega zbesilo!

• Česko Ještě rychlejší a zběsilejší (viac)

Policajt v utajení Lucas White (Alex Ashbaugh) má za úlohu infiltrovať sa do gangu nelegálnych pouličných pretekárov v Los Angeles, ktorý vedie Vin Serento (Dale Pavinski). Sú rýchli a zbesilí a plánujú lúpež zameranú na kráľa zločinu v Los Angeles Juana Carlosa de la Sola (Omar Chaparro), ktorý svoje peniaze ukrýva vo svojej reštaurácii Big Ass Taco v centre mesta. Lúpežný plán gangu je rovnako odvážny ako smiešny a budú v rámci neho ťahať celú tú prekliatu reštauráciu šialenou rýchlosťou cez polovicu mesta. (TV Markíza)

MartinTerran

Tohle je ukázka jak parodie vypadat nemá. Film je plný prvoplánových vtipů a absurdně přehnaných věcí, což za moc vtipné nepovažuju. Pár narážek/vtipů bylo povedených (Rockův olejíček, etnická rozmanitost, tahání trezoru a nesmyslně vybuchující auta), ale jinak to bylo většinou trapné. Škoda no, ale inteligentní humor už zřejmě vyšel z módy. Řekl bych, že F&F 7 je lepší parodie na celou sérii než tohle. Hodnocení: 28/100. ()

ESNYR

Tak tahle ujetá blbost, byla zajímavá jen obsazením a občasnými narážkami, které nemusí hned všichni pochopit ( lesbické zaměření Michele atd. ) Jinak to je další z řady parodií které už vlastně ani moc parodií není, protože 6 a 7 díl Rychle a zběsile je už parodií sama sebe. Dost jsem přetáčel a zasmál jsem se myslím že 2x. Takže jedna - dětským olejíčkem vymazlená - hvězda. Co mě malinko pobavilo, bylo oslovování, které se ale po nějakém čase stalo dost otravným,. Mluvím o oslovování "toho divného japonce" a oslovování "té modelky ze které uděláme herečku, i když nic nedělá a jen stojí a vypadá sexi" ()

borohub

Po dlouhé době povedená parodie.. Možná je to dáno tím, že to parodizuje pouze jeden film (respektive celou řadu) a nebyly tam kvůli tomu nějaké zbytečně vnucené přeplácanosti.. Hodně fóru je originálních a nepředvídatelných, hlavní postavy jsou úžasné (Rock je asi nejlepší, Diesel ale taky není špatný) a rychle a zběsile to fakt skvěle vystihuje.. 80% ()

Blazis34

Velká parodie na kultovní sérii Rychle a zběsile. Co říct, snad jen to, že mě film hodně bavil, rozesmál a vůbec nenudil. Líbilo se mi, že tvůrci vybrali vtipně podobné herce, lokace i děj. Opravdu v každé minutě zazněla nějaká perla a i když většinou byla trapná, sem tam se divák prostě musel pousmát. Též chválím, že se film nesoustředil jen na jeden díl, ale tak nějak vystihl z každé části něco. Většinu parodií mám opravdu rád a tento (blbý) humor mi dokáže často vyloudit úsměv na tváři. Dávám 70% - lepší tři hvězdy. ()

tajda52

Upozornění: Text může obsahovat spoiler. Zprvu mě film docela zaujal. S přibývajícími minutami už vtipné scénky mi nepřišly vtipné a zamixování všech dílů F&F do jedné parodie mi přijde vcelku otřesné. Být pod vlivem alkoholu (nebo pro některé jedince vyznávající zelené veselí), je to ideální film obsahující vtipné scénky přímo pro takový stav - pod vlivem. Velmi ale chválím výběr herců, kteří se velmi vzhledově i charakterově podobají skutečným hercům z F&F. Obzvláště The Rock je sehrán výborně. ()

• Vo filme je tiež parodovaná kultová počítačová hra z názvom „GTA San Andreas“ od Rockstar Games. (Zeker)