Dokument Šest písní Stephena Sondheima nabízí podrobný pohled na plodnou kariéru a život broadwayského skladatele a textaře Stephena Sondheima, držitele ocenění Tony i prestižní Pulitzerovy ceny. Zaměřuje se především na zážitky, které autor získal během komponování svých šesti nejslavnějších písní. Nové verze v podání takových hvězd, jako jsou Darren Criss, America Ferrerová a Sondheim sám, vznikly exkluzivně pro tento celovečerní dokument. (HBO GO)

emma53

".......Ale nikdo mě nikdy nemiloval tak hluboce jako Ty. Nikdo mě skutečně nemiloval tak, jak mě miluješ Ty. Láska bez rozumu, láska bez milosti, láska bez hrdosti a studu. Láska, která nečeká, že bude opětována. Žádný rozum, žádný úsudek, žádná vina. Nikdo mě nezná tak dobře jako Ty. Nikdo mi neukázal jaká láska může být, až teď. Není hezká, není bezpečná, ani snadná, ale je lepší než jsem kdy tušil. Láska s rozumem, to není láska. A to jsem se naučil od Tebe........" Tak to byla jedna ukázka Stephenovy písně a já děkuji, že jsem takového člověka mohla poznat trochu blíž formou tohoto dokumentu. Když má člověk práci, která ho současně velmi baví, je to výhra a u něj dvojnásobná. Díky ! ()