Legendy

USA, (2014–2015), 14 h 31 min (Minutáž: 41–45 min)

Sean Bean, Ali Larter, Tina Majorino, Amber Valletta, Morris Chestnut, Rob Mayes, Billy Brown, Frank John Hughes, Blake Robbins, Keon Alexander, Linda Park (viac)

Tajný agent Martin Odum je majstrom v prevteľovaní sa do cudzích identít. Môže sa zmeniť na akúkoľvek inú osobu. Vďaka tomu sa dokáže infiltrovať do tých najhorších zločineckých organizácií a plniť náročné či takmer neuskutočniteľné úlohy. Jedného dňa však stretne tajomného muža, ktorý mu povie, že nie je tým, kým si myslí. Jeho vlastná identita je zrazu v ohrození! (TV Wau)

Recenzie používateľa Ellmariachi k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2014) (S01)

První polovina seriálu je za mnou a na místě je spokojenost. Častokrát člověk musí tvůrcům odpustit za vlasy přitažená řešení a někdy trochu děravé chování postav. Ale pokud bych měl tohle řešit, nemohl bych sledovat už nic. Seriál jede podle klasické šablony. Ukáže sílu hlavního hrdiny, jeho týmu a odkrývá střípky hlavní dějové linky. Někdy v půlce série zpomalí a tím trošku klame tělem. Poslední třetina je totiž jízda a baví. Sean Bean je můj oblíbenec a v roli mi v pohodě sedí. Umí se totiž tvářit jako neporazitelný agent a stejně tak jako člověk co je zahnaný někam, kam určitě nechtěl. Tým kolem sebe má taky dobrý. Především na Ali Larter se mi prostě dívá vždycky dobře. Jasně, Legends nebude nikdy seriál, který se vám vybaví v pomyšlení na top 20. Rozhodně ale stojí za to se do něj pustit. 1.série 78 procent. ()

Na vlastní pěst (2014) (S01E05)

Jsem v polovině první série a mám fajn pocity. Někde v dálce mi to připomíná 90kové seriály, kdy je hlavní hrdina "neporazitelný". To je věc kterou právě Seanovi věřím a žeru i s navijákem. První díly ale pochopitelně nenabízí jen tento aspekt a připojují hlavní linku, kdy o Beanově postavě zjišťujeme co mělo být zapomenuto. Tvůrci si s tímto tématem hrají opravdu výborně a dávkují ho po kapkách. Jenže tady nestačí že kape a proto vás to nutí jít díl po díle , dál a dál. Zatím hodně slušná práce. ()