The Cinema Snob

všetky plagáty

berg.12

Tomu říkám přinášet oběti. Cynický průvodce filmy, o kterých vás ani nenapadne, že by je někdy někdo mohl vylovit z distribuce. Kdo se chce ponořit na skutečné dno kinematografie, má jedinečnou příležitost. ()

DannyBurino

Další nadprůměrný kritic z Chanell awesome, hodnotí ty největší odpady ve filmové historii a to všechno s klidným úsměvem a cynickým hlasem. ()

JackBurda

Páni, hodnotí takový krávoviny. A to vše s úsměvem a cynickým hlasem. Zatím z CH.A. asi nejslabší, ale to není žádná urážka. ()

Colonist

Můj nejoblíbenější internetový recenzent. Oproti jiným, kteří po 157. recenzují Batmana a Robina nebo Bojiště: Země, Snob hodnotí horory, porna, krváky a jiné obskurní filmy. Je sice pravdou, že v posledních letech se stal více "mainstreamovým", ale pořád mě dokáže pobavit, jeho humor a styl mi sedí. ()

• V epizodě, kde Cinema Snob (Brad Jones) kritizuje film Turkish Star Wars (1982), Snob vytáhne z kapsy antiepileptikum Tegretol. Při recenzi filmu The Stewardesses (1969) se zmínil o svém chorobném strachu z létání. Samotný herec Brad Jones na svém fóru potvrdil, že skutečně těmito problémy trpí . (Kucndo)