Meziplyn

Réžia:

Jan Koubek

Účinkujú:

Jan Koubek

Motoristický pořad uznávaného publicisty Honzy Koubka na internetové televizi Stream.cz. Novinky ze světa aut střídají vlastní testy nejnovějších modelů. (StreamCZ)

stenrik

Koubek je borec, na jeho recenze se vždycky hodně těším. Pořad je tak akorát-ani krátký, ani dlouhý. Vždy zajímavá auta, Koubek občas utrousí i nějaký ten vtípek nebo srandovní poznámku, do toho udělá komickou grimasu a je z toho super záležitost. K tomu ještě na Streamu existuje užitečný pořad Bazarovky, kde Koubek recenzuje ojetá auta (třeba starou Octavii). ()

Wyder

Jedny z nejlepších videorecenzí aut u nás. Jedinej problém je u Škodovek, kdy Koubek většinou spíš komentuje budoucí hejt v diskuzích pod videem, než aby se věnoval autu. U ostatních značek ale nemá potřebu trollovat, takže za mě dobrý! :) ()

Lucas87

Koubek má občas dobré hlody, ale taky se občas nechá koupit. V tom jeho pořadu Bazarovky jak udělal z lidí ovce a prohlásil, nekupujte si ojetá auta z Německa a zajděte do AAA. To opravdu posral ... a pak když ho vytrollovali, tak raději tipl diskuzi jak to bylo čerstvé u nového dílu. I přesto všechno mu dám 4*, protože autosalon na primě už je taky dost o ničem. Ty jeho trapné vlogy jak všude lozí s tou kamerou jako nějaký pubertální kretén, to je fakt k smíchu :-D prostě pražské netáhlo. ()

vlKousek

Dle mého Koubkovo znalost aut je na velmi vysoké úrovni, stejně jako retorické schopnosti. Opravdu velmi kvalitně podané testy aut, kdy si všimne i relativních maličkostí stejně jako podstatných věcí. Rád se na jeho recence koukám! ()

Evander

Meziplyn Honzy Koubka mám opravdu hodně rád. Krátké, ale úderné recenze, kde padnou ty nejpodstatnější věci a něco málo navíc. Plný počet dávám zejména za to, že po zhlédnutí několika dílů, je zřejmé, že recenze nejsou placeny automobilkami, ale dělány hezky postaru, upřímně a se zájmem. ()

• Testy Jana Koubka mají dlouhou tradici, která se dá vystopovat až k začátkům portálu autoweb.cz, kde se s natáčením videa v polních podmínkách začínalo v roce 2005. Následně se staly jednou z nejsledovanějších pravidelných rubrik. (StreamCZ)