Souboj bijáků

(relácia)
  • USA Race to the Scene
Komédia / Reality-TV / Súťažný
USA, 2013, 8x44 min

Tři dvoučlenné týmy musejí splnit úkoly související s nejznámějšími filmy světové kinematografie. Kdo je dokončí jako první, vyhraje kufřík peněz a výlet po filmových lokacích... Dvojice soutěžících závodí na místa, kde se natáčely nejslavnější filmy. Tam pak soutěží v tom, jak dobře dokáží přehrát známé scény a zopakovat krkolomné kaskadérské kousky. To vše za dohledu moderátora Dolpha Lundgrena, který je díky filmům jako Rocky IV, Univerzální voják, Vládci vesmíru nebo Expendables: Postradatelní akční legendou hned několika posledních dekád.
Souboj superbijáků klade důraz na akci a zábavu. Není určený pro filmové kritiky nebo milovníky hluboce umělecké a zároveň ne moc dobře pochopitelné tvorby ze zaprdněných salónků. Souboj superbijáků míří přesně: na Hollywoodem okouzlené popkornožrouty!
A teď si je představte, jak v kůži Bruce Willise vyskakují ze Smrtonosné pasti x-tého patra mrakodrapu Nakatomi Towers...
V osmi napínavých epizodách dostanou soutěžící příležitost pokochat se takovými hollywoodskými legendami, jako jsou filmy Forrest Gump, Terminátor 2, Den nezávislosti, E. T. – Mimozemšťan, Transformers, Pulp Fiction, Loupež po italsku, Ženy sobě, Spider-Man 2, Návrat do budoucnosti, Nebezpečná rychlost, Iron Man, Zbouchnutá nebo Křižovatka smrti, Charlieho andílci 2 a Jeho fotr, to je lotr! (TV Prima)

Wacoslav1

Jako expert přes zdejší soubojové diskuze můžu tedy konstatovat, že tento souboj se hrubě nepovedl. Viděl jsem tři díly a stačilo. Je mi líto Dolpha, že na starý kolena leze do těhlech šaškáren a ty 2* dávám jenom za něj, protože tenhle borec mě prostě nedokáže nikdy nudit. Je na něm vidět, že to moderování si opravdu užívá, ale kdo si to neužívá je divák. Samotnej nápad není úplně špatnej, ale zpracování je takový podivný a souhlasím vesměs i z ostatními, že ti soutěžící (aspoň ti co jsem měl šanci vidět) jsou banda kokotů. Inu holt Amíci...30% ()

Lukoboss

Nějak nevím, jestli má Dolph tohle zapotřebí. Kdyby se vysral na takový blbosti a zkusil nějakej pořádnej akčňák, nikdo by se na něj nezlobil. Ale prachy jsou prachy pravděpodobně, jinak si neumím vysvětlit, proč by do tohoto lezl. ()

POciSEM odpad!

Z Lundgrenova výrazu jde lehce odtušit jak moc ho tohle tajtrlíkování baví.Na promo fotkách v kostýmu Terminátora vypadal prďácky ale ta soutěž je tragická trapárna. ()

Maara0

Dve hvezdicky davam akorat za Dolpha. Je vcelku vtipnej :), ale jinak je to neskutecna kravina. Kdo nema rad ani Dolpha, tak at si me hodnoceni zmeni na odpad. ()

Ace Liver odpad!

Klasický americký akčně-dramatický styl v té nejhorší koncentraci. Vlastně se tam vůbec nic neděje, ale hraje k tomu dramatická hudba, kamera zběsile přeblikává z jednoho pohledu na druhý a musíme si vyslechnout deset výpovědí soutěžících, kteří nám zopakují to nic, co už jsme prozkoumali ze všech možných úhlů pohledu. kdyby se tam alespoň dělo něco zajímavýho, ale tady jen akčně pitvají, jak vypadá koncentrovaná nuda. ()

Indominus odpad!

Tohle by třeba mohlo fungovat jako adrenalinová atrakce, takže by mě účast bavit mohla, ale jinak to je jako se dívat na záběry z dovoleného někoho cizího - NUDA! Navíc ve dvou dílech, co jsem viděl, byli soutěžící skutečná hovada. ()