Bývalý tajný agent musí zachránit unesenou malou dívku ze spárů ruské mafie a mezinárodního obchodníka se zbraněmi. Je to ideální příležitost k vyrovnání starých účtů... (TV Prima)

pepca72

V rámci produkce, kterou na balkáně Steven točí s Waxmanem, je to stále stejná sračka, a nikam se to nepohlo. Snad jen čím dál delší stopáží filmu, která mu však škodí ještě více, než absence talentu páně Waxmana. Co se týče Stevena, tak nám kapku shodil, a dokonce mám zato, že jsem v soubojích i něco málo viděl bojových technik, neboť střihač o několik milisekund protáhl záběry. Tady mírné zlepšení. Jedna hvězda za Stevenovu výdrž. Ale i za moji, že jsem to sním ještě nevzdal a pořád na to čumím, v očekávání spásného, áčkového návratu. ()

soukyd33

Další celkem svižný biják. Jen se to ukáže až v polovině filmu. Steven Seagal zde opět používá katanu (čínský bojový meč), a nedává protivníkům šanci. 👍 Hvězdiček 3 ()

Hajkovna

"Pojď sem kočičko." vydechne ze svých obtloustlých rtů Seagal. Je to tak, Stevan dělá další film, tak tam musí být další scéna, kde osahává nějakou mladou, z části etnickou děvenku. Nechal si ale v té scéně na sobě svou hustou motorkářskou bundu, aby schoval svých 150kg tuku navíc. Vyskočí oknem. Sekum prásk, Seagal namíří pistoli na kaskadéry. "Ty jseš mrtvej, ty jseš mrtvej!" kříčí sípavým hlasem. "Stop!" zařve režisér "Ale Stevane, to nemůžeš říkat, když jedeme ostrou! Pak tě odvedem hrát si do dětskýho koutku, ale teď to musíš hrát jako pořádnej drsňák, jako v devadesátkách, pamatuješ?" Seagal se ohlídne na stranu, plná mysl vzpomínek, odlesk jeho žlutých brýlí omráčí režiséra. "V Tchaj-wanu to dělali jinak, já to dělal jinak. Já jsem mistr taekwando, zbraně mě poslouchají. Ovládám zbraně, řeknu povel a ony vystřelí." "Ale pane Seagale, vy nezabijíte lidi opravdu, to je potom ten film, který natočíme." dodá produkční, která rychle přiběhla. Po chvilce se kolem Seagala utvoří dav celého štábu, všichni se mu snaží vysvětlit, že už měli jednu dvouhodinovou pauzu a druhou si nemůžou dovolit. Nakonec Seagala uklidní burgerem s dvěmi flákoty masa a extra sýrem. Seagal ho sežere a následně zemře na infarkt. ()

Pe4Ce22

Po dlouhé době se mi zase líbil film se Segalem v akční roli. Myslel jsem si že jako herec už to má za sebou, ale tahle typ hrdinů mu prostě sedí. Film jako takový je obyč akčňárna na jedno zkouknutí. 3 hvězdy. ()

Vonter

Ty dnešní holky mají ale prapodivný vkus. Věřte nevěřte, nejvíc jim vlhnou spoďáry z pořádně vykrmených, funících šedesátníků. Proto se z temného kouta vyloupnul Seagal a aby měly teenky u čeho masturbovat, natočil tento film. Příběh tuctový, akce úsměvná, konec na dělo do ovaru. Za pozornost stojí pouze erotická ikona Seagal a pružná těla naolejovaných rumunských divoženek. ()