Studenta Tima (Patrick Muldoon) jednoho dne po návratu domů čeká hrůzný nález: jeho matka a sestra byly brutálně zavražděny. Policie z tohoto zločinu podezírá Timova otce, který narychlo zmizel – údajně do ciziny. Mladík je přesvědčen o jeho nevině a chce ji prokázat, rozhodne se proto k pátrání na vlastní pěst. Narazí při něm na dokumenty, z nich vysvítá, že otec, povoláním bankéř, už dlouho pere špinavé peníze. Tim se vydává do města, kde se ony nezákonné obchody uskutečňovaly. Cestou potkává zvláštní dívku a všechno je najednou jinak, než jak to na první pohled vypadá. (šubelinka)

John80

Mladý študent chce zistiť a nájsť vrahov svojej rodiny a zároveň hľadá svojho otca,ktorý má súvislosť s ich vraždou , medzitým spozná slečnu, ktorá mu začne pomáhať až dokim mu neprezradí pravdu o sebe 3* ()

Lacike

Druhá moja televízna srdcovka s nádhernou Tori. Vystrieda tu hneď viacero pekných účesov a vzrušujúcich outfitov. Radosť na ňu pozerať. A samotný film? Tuctový TV mix thrilleru a drámy o chlapíkovi, ktorý sa snaží vypátrať vrahov svojej rodiny. Nejak extra napínavé alebo dramatické to nie je. Tori to často odľahčuje, ale chémia medzi ňou a sympaťákom Muldoonom funguje dobre, takže asi najsilnejšou stránkou filmu je tá ich spoločná romantická línia. 6/10. ()

Martin741

Ta Bab bola fakt sexica na urovni, inak pribeh stoji za hovno. Teda zase pardon, mne to ako laikovi nedoukovi uslo, ja sa ospravedlnujem a chcel som napisat ze pribeh ma vobec neoslovil, herci sa do toho nedostatocne obuli a nepresvedcili ma svojimi hereckymi vykonmi. Dialogy stali za picu, teda pardon, ja neviem co sa to  so mnou deje, chcel som pochopitelne filmovo teoreticky spravne napisat ze boli narativne monotonne   : 20 % ()

Skuby47

Další z filmů s protekční Tori Spellingovou, který jsem si po letech znovu připomněla.. Snímek žánrově balancující mezi detektivkou a dramatem vypráví příběh o klukovi, který hledá svého otce, aby zjistil příčinu zmasakrování své rodiny a dokázal jeho nevinu. Jak už je to v takových snímcích obvyklé, jdou po něm policisté i mafiáni a vypomáhá mu atraktivní dívka, která se mu cíleně vetřela do přízně. Až potud nic objevného film nepřináší, ale díky pohlednému Patricku Muldoonovi se to dá přežít. ()