Po tom, čo sa stane Allie (Trieste Kelly Dunn) v neskorých nočných hodinách obeťou lúpežného prepadnutia v New Yorku, cíti potrebu náhle zmeniť miesto svojho pôsobenia. Spoznáva muzikantov, s ktorými vyráža na cestu do Austinu v štáte Texas. I napriek tomu, že sa jej ľudia snažia vyjsť v ústrety a pomáhať jej, trauma z nepríjemnej skúsenosti ju prenasleduje a Allie vidí násilie všade naokolo. Má pocit, akoby ju nešťastie prenasledovalo na každom kroku. A keďže v Texase má každý zbraň, rozhodne sa, že si jednu tiež zadováži... (sochoking)

sochoking

Loves Her Gun mal nádych Bellfloweru, ale niektoré scény mi prišli pritiahnuté za vlasy. Soundtrack bol namakaný a baby neuveriteľne sexy. Špeciálne predstaviteľka hlavnej role mala rozkošne pojebateľný smiech, ale na päť mi to nestačilo. Škoda :'-( ()

decay

Hipsteri už môžu byť aj creepsteri. Po zombie indie filme tu máme aj indie thriller. Je to však okaté a predvídateľné, ako keď nad ránom rozoznáš účes hipstera na sto metrov a to aj pod ťarchou dvoch promile. Nezaprie sa tu autorský potenciál. Farby obrazov sú namiešané alá technikolor, hudba nezaostáva v ich tieni a kúše cez ne dokonale. Bohužiaľ, napriek zjavne vznešenej myšlienke filmu, Loves her gun sa nikam výrazne nepotiahol v jej odkaze aj napriek použitým prostriedkom a vloženým úsilím. Škoda. Tak trochu myšlienkovo nedotiahnuté, podobne ako dôvod poflakovať sa po vonku s nabitým gunom a cítiť sa pri tom bezpečne. ()

PeterJon

Príjemný indie film. Prirodzení herci, indie hudba, má to esenciu. 1* dolu za predvídateľnosť drámy - keď prvý raz vojde Clark oknom domov je jasné, že táto scéna sa ešte zopakuje. ()