UFC 119: Mir vs. Cro Cop

Športový
USA, 2010, 180 min

Účinkujú:

Frank Mir, Mirko Filipovic

Show se uskutečnila 25. září 2010 v Conseco Fieldhouse (Indianapolis, Indiana). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Jeremy Stephens vs. Melvin Guillard
2) Evan Dunham vs. Sean Sherk
3) Chris Lytle vs. Matt Serra
4) Antônio Rogério Nogueira vs. Ryan Bader
5) Frank Mir vs. Mirko Cro Cop (TheSpearCZ)

AlistairMir

Spoilery atd...Jo je fakt že si to pět nezaslouží, ale jelikož vyhráli všichni moji oblíbenci (Frank Mir, Ryan Bader, Matt Mitrione) tak proč to o tu jednu hvězdu nenadhodnotit. I když je pravda, že jsem od souboje Cro Copa s Frankem čekal více. Holt se potkali ve špatnou dobu protože Cro Copova agresivita už je nadobro pryč a zápas tak byl absolutně jinou podívanou, než by byl třeba před pěti lety, kdy by to byly asi neskutečné jatka. Každopádně Frankovo ukončení Cro Copa v poslední minutě posledního kola se mi velmi líbilo a chudák Cro Cop se po zápase Franka ptal co že se to vlastně stalo, jelikož si vypínák nepamatoval. A já se mu ani nedivím dostat do hlavy kolenem plus bomby na zemi tak bych si taky nepamatoval vůbec nic. Co se týká zápasu Ryana proti LilNogovi to byla jednostranná záležitost a jasná bodová výhra pro Ryana. Bohužel z hlavního programu právě všechny zápasy kromě zmiňovaného duelu Franka s Cro copem, končily na body a to mohlo lidem zkazit zážitek. Já ale spokojen byl. ()

The Viper

Nezapomenutelný main event v historii tohoto sportu a zároveň jeden z nejlepších soubojů těžkých vah vůbec. Cro Cop na vrcholu svých sil a Frank mi po bobulkové dietě. To vše doplněno o souboj granátovníků polotěžké váhy - Lil Noga, který se nikdy v kariéře ještě nezranil, proti Baderovi, který s přehledem zničil taková jména jako Anthony Perosh, Matyushenko a prohrál pouze s jedním z nejlepších bojovníků historie, Tito Ortizem po nekonečně vyrovnané bitvě. Haha. ()