Hlavním hrdinou příběhu je středoškolák Raku Ičidžó. Přestože je jeho otec hlavou jedné z rodin jakuzy, Raku se o záležitosti jakuzy nezajímá a žije si vcelku normálním životem. Jednou na něm však při cestě do školy přistane jeho nová spolužačka Čitoge Kirisaki, která se přestěhovala z USA do Japonska, a je dcerou hlavy jiné, nepřátelské rodiny. Doma se Raku od otce dozví, že se domluvil s otcem Čitoge na tom, že budou Raku a Čitoge tři roky ve falešném vztahu, aby se udržel mír mezi oběma rodinami. To se ale ukáže být náročným úkolem hned z několika důvodů: jednak se oba dva nesnáší, dále proto, že má Raku zálusk na jinou spolužačku, Kosaki Onoderu, a také si Raku uvědomí, že kdysi slíbil jedné lásce z dětství, že až se znovu potkají, tak se vezmou. (Hromino)

Recenzie používateľa loveless k tomuto seriálu (2)

Nisekoi (2014)

Další z těch věcí, kde je hlavní hrdina (zde mafiánský synek Raku Ichijou) obklopen spoustou nádherných slečen, které ho samozřejmě všechny chtějí (ať dříve či později), protože je nejlepší ze všech mužů na světě. Hrdinky často vidíme alespoň částečně odhalené, takže se můžeme kochat jejich krásnými těly... Dobře, zase jsem se zapomněla důkladněji podívat, o jaký že se jedná žánr, takže je to vlastně moje vina (jako ženu mě tohle příliš uchvátit nedokáže). A tak nějak ze začátku to nějaký děj mělo a docela mě i zajímalo, která z dívek je vlastně ta, které byla slíbena nehynoucí láska. Má to pár vtipných momentů, navíc Raku není úplně tragik, ale čím více se blížíme konci série, tím horší jsou díly. Openingy a endingy taky nebyly nejhorší, ale žádný nezaujal a přeskakovala jsem. Ve výsledku hodně průměrné. ()

Season 2 (2015) (S02)

Druhá série anime Nisekoi z roku 2014 navazuje přesně tak, jak skončila série první a to kvalitativně sestupnou tendencí. Děj ani postavy se opět nehnou z místa, ale je tu dost odhalených krásných slečen, což pro mě jako ženu výsledný zážitek opravdu vylepšit nedokáže. Nejsem si jistá, že kvůli nedořešenému ději zvládnu zhlédnout ještě nějakou další sérii. Nuda, navíc Onodera je unylá. Opening ani ending opět nezaujal. ()