Ohľadne minulej noci

• Česko Ohledně minulé noci (viac)

Bernie (Kevin Hart) a Joan (Regina Hall) sú dvaja chronickí milovníci flirtovania a vášniví nadšenci všetkého, čo sa týka randenia. Keď dá Bernie svojho najlepšieho kamoša Dannyho (Michael Ealy) dokopy s Joaninou spolubývajúcou Debbie (Joy Bryant), je jasné, že cestou z baru do spálne preskočí iskra aj o kúsok ďalej, než len medzi novou dvojicou. (TV Markíza)

luxus1

To je přesně ta romantická komedie u které už po shlédnutí 15minut víte jak skončí. Každopádně děj je především diky Kevinovy opravdu funny ale to je asi vše. Film mě přesně sedí na 3 hvězdy nic víc nic míň)) ()

k.rakonos

Přisprostlá, ale poměrně vtipná podívaná, řada hlášek a k tomu přitažlivá černošská herečka v hlavní roli. Určitě nepokazí večerní náladu, myslím, že by si to zasloužilo vyšší hodnocení. ()

dati

videné na h.b.o. 2.. skvelá komédia, rýchly strih a kopa improvizácie u druhého páru.. neskutočná jazda.. mňam.. ()

stuj

V první půlce spíš na dvě hvězdičky. Pak to ale člověka i trochu začne zajímat a dokoukat se to tedy dalo. Jinak obyčejná umerická vztahová komedie. S ukecanýma černochama v hlavní roli. ()