Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana

Publicistický
Česko, 2013, 20 min

Účinkujú:

Miloš Zeman

Prezident Miloš Zeman mění 65 let starou tradici novoročních projevů a své poselství národu činí dle prvorepublikové zvyklosti o Vánocích. (PetrPan)

Vonter

Česká republika byla vždycky líhniště skvělých komiků a jsem rád, že jeden z nich, a to rovnou jeden z nejlepších, je naším prezidentem. V této těžké, krizí zmítané době, je Milouš výtečnou a asi jedinou možnou volbou na pozici hlavy státu. Karel také nebyl k zahození, ale svou šanci prospal. Milouš v roce 2013 nezklamal a díky jeho neustálým eskapádám, jako například taškařice zvaná korunovační klenoty a mnoha, mnoha dalších, nám dokázal, že je muž na pravém místě. Proto mu do roku 2014 přeji množství stejných a je-li to vůbec ještě možné i lepších hereckých výkonů, jakými nás oblažil první rok ve své funkci. ()

Gmisiycs odpad!

Nezáživné logopedické cvičení o tom, jak má vypadat sebechvála a jak nemá vypadat "Vánoční poselství" v podání nesympatického pašíka? ()

hchkrdtn

Tento film je tak dobře zrežírovaný, že by jeden řekl, že je to skutečnost. Někteří lidé sice říkají, že to je skutečné, ale to podle mě není pravda, protože nikdo tak děsivý a neinformovaný prostě existovat nemůže. Zkrátka tyto vystřižené záběry ze Star Wars: The Force Awakens, kde se vyskytuje Jabba Hutt, jsou k nezaplacení. ()