Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana

Publicistický
Česko, 2013, 20 min

Účinkujú:

Miloš Zeman

Prezident Miloš Zeman mění 65 let starou tradici novoročních projevů a své poselství národu činí dle prvorepublikové zvyklosti o Vánocích. (PetrPan)

ghatos odpad!

Zeman dluh vytvářel a teď ho jako hrdina "dobrovolně" splácí. Zeman nesnáší průzkumy, ale teď se jimi zaklíná. Zeman nežije v prezidentském politickém systému, přesto se tak chová. Zeman přeje ostatním zdraví a sám se chová jako ignorantské hovado (chlast, cigára, žrádlo). Zeman je vizitka českého národa. -90%...septik!!! ()

Bernhardiner

Miloš Zeman byl, je a bude velmi rozporuplná osobnost, s níž sice v mnoha věcech souhlasím, ale tak nějak se mi nechce přistoupit na jeho styl: "Já mám pravdu a vy jste volové!". V tomhle vánočním poselství vlastně vyzdvihl jen to, že splnil všech pět slibů a že zatím nepřestal kouřit. Nic jiného jsem se nedozvěděl. Nebudu to hodnotit, protože to na tuto databázi nepatří. To už sem rovnou můžeme vkládat jednotlivé reportáže z nějakých televizních novin. ()

obivan568

To velký hodnocení nedávám proto, že mě tohle poselství bavilo, ale proto, že jsme si konečně zvolili prezidenta, kterej se nebojí dělat prdel a věci po svým. A všichni, kdo chtěli na hradě Karla by tu měli dostat ihned ban, neboť to jsou pravicový kokoti a všichni přece chceme, aby tahle stránka za něco stála. :) ()

Lukoboss odpad!

Sebechvála smrdí, a to je ten největší problém tohoto "poselství". Už to slovo poselství v názvu je věcí nesmyslnou, protože to s tím nemělo vůbec nic společnýho a ani se to tomu neblížilo. A pochválit sebe a svý kamarády (rozumějte vládu přátel M. Zemana) o Vánocích je možná tak hezký v kruhu rodinném, nikoliv v politice a už vůbec ne v promluvě k národu. ()

baXter odpad!

Kamera celkem ušla, ale zvuk byl hroznej, furt tam bylo slyšet nějaký narcistický huhlání, a herecké obsazení bylo dosti tragické. Myslím, že Zdeněk Troška by tomu dal trochu serióznosti. ()

Carlinhos odpad!

Když prezident jakožto hlava státu mluví v projevu prakticky jen o sobě, tak je to dostatečně vypovídající o něm i o současném stavu země. Další Zemanův trapas. ()

Movie Gourmet odpad!

Tenhle člověk by měl sedět za mřížema a ne na prezidentském křesle! Hrůza, jen vidět ty pohupující se podbradky a falešný samolibý úsměv a dělá se mi blbě. Fuj! Verdikt: Odpad a 0 %. ()

xtraper

Tahat politiku na CSFD je jedním slovem zhovadilost, ale když už se tak stalo, musím prezidenta pochválit, že nám všem popřál hlavně zdraví a štěstí a přiznal se, že skoncovat s kouřením, není zase tak jednoduché.Jeho proslov, jako prvního přímo voleného prezidenta nemohl nikoho urazit ani znepokojit, když si všichni uvědomíme úroven české politické scény. Už mě prostě nebaví antizemanovská hysterie, už je to prostě únavné. ()

arcticsky

Jen jisté fyzické "kouzlo" té mluvící hlavy mi nedovolí dát odpad. Taková divně zábavná podívaná...a ty řečičky o odbornících ve vládě! O tom, jak rozumí své práci! Kdyby to v důsledku nebylo tak vážné, tak se budu za břicho popadat. ()

Alex odpad!

Souhlasím s většinou hodnocení, ale myslím si, že tento TV pořad by neměl být do databáze CSFD vůbec zařazen !!! Viz též komentáře snared, reditelka, franya69, bernardyyn... ()