George Stobbart

Podivná, ale miestami celkom zábavná kravina o mimozemskej invázii Bavorska v 50. rokoch. Natočené so značnou dávkou nadsázky, očividne inšpirované legendárnym shitom "Plan 9 from Outer Space", s výzorom z časti starých Československých filmov a z časti sci-fi 50´s filmov, ide o viac-menej rozporuplnú vec, ktorá je na jednej strane príjemne zábavná, dobovo vydarená a tú trochu pozornosti si určite zaslúži, ale na druhej strane je aj prehnane dlhá a trochu zbytočne nudná. ()

koval45

Docela správná ptákovina, ale... mohli vystřihnout klidně dvacet minut keců a ty vesmírný zombíky tam fláknout hned od začátku, protože tady strašně dlouho trvá, než se něco začne dít. Celkově mi to připadalo zbytečně dlouhé, ten začátek je fakt ucouraný a celý vzhled filmu a ty herci - zkrátka mi to připomínalo ochotnické divadlo. Ale když se dostanou do záběru mimozemšťani, tak je to super a překvapila mě míra krvavosti (žádný digitální blbosti, ale pěkně postaru pár kyblíků umělý krve... tak to má vypadat). Nachystaná je na ně armáda a vesničani si taky nenechají nic líbit. Chvílema je to zábava a nechybí tomu nadšení, ale nejlepším na tomhle filmu stejně asi zůstane ten plakát. ()