Dovolenka v pekle

(TV film)
  • Česko Napospas smrti: Příběh Tammi a Sandry Chaseových (viac)

Kým sa spontánne nerozhodla vyraziť si s kamarátkou na zaslúženú dovolenku do Ekvádoru Sandra Chaseová (Barbara Hershey) nikdy nevycestovala z rodných Spojených štátov. Dokonalý raj sa ale zmení na nefalšované v peklo, Keď ju na letisku v Quite neprávom zadržia a následne uväznia za pašovanie drog! Bez riadneho súdu či vyšetrovania ju preradia do ženskej väznice, kde okrem veľmi zlých životných podmienok bojuje i so šikanou ostatných väzenkýň. Sandrina dcéra Tammi (Rachael Leigh Cook) neúnavne bojuje za matkino prepustenie. Navzdory minimálnym znalostiam ekvádorského práva a súdnictva je skalopevne presvedčená o nevine svojej mamy a aby ju zachránila, vzdá sa svojich celoživotných úspor. No okrem nekonečného dohadovania s ambasádami a vládami musí poraziť i neúprosný čas... (TV Doma)

Malarkey

Pamatujete si na rodinný kanál Hallmark? Tak přesně tenhle film by se k němu hodil. Zajímavé téma natočeno naprosto průměrně, nezajímavě a bez emocí. ()

KapitanKuraz

Kolko krat som nieco na toto tema videl, kolko krat len. Ci uz viac, ci menej podobne, ci uz horsie, ci lepsie spracovane, nic to nemeni na tom ze sa jedna priemer. ()

kaylin

Celkem zajímavý námět, který pravda není zas až tak strašně originální - nic netušící žena na letišti zjistí, že její bagáž obsahuje drogy. Tohle rozhodně není na letišti dobré, protože takové zjištění jí sdělí přímo ostraha. Co je na tom ještě horší, to je skutečnost, že tohle se stane v Ekvádoru, tedy hodně daleko od domoviny. Film je podle skutečné události, ale nějak mu chybí náboj. Je to tak nějak všechno nevyhrocené, bez pořádně silných emocí, které zde jednoznačně jsou. Snad je to dáno tím, že se jedná o snímek televizní. ()

Pitryx

Já jsem asi viděl něco jiného, protože v tom mém filmu vyrazila Sandra s přítelem Nickem, ne s kamarádkou jak výše uvedeno.+++Hooodně zajímavý kriminál, nebo co to zpočátku bylo. Mne osobně snímek nebavil, ale zase jsem se na konci dost nasmál. Baba je na konci sil a setkává se s dcerou, ale hlavně ji zajímá rtěnka, a zda má zmalovaný pysky. Hodnotím maskéry a občas zajímavý záběr, ale to je všechno. Na TV film je tohle hodnocení až moc. ()