Počas oslavy osemnástych narodenín mladej a krásnej Jordyn Amesovej (Paulie Rojas) dôjde k násilným udalostiam, ktoré povedú k odhaleniu temných tajomstiev. Zrodí sa tak Jordanyna démonická dvojníčka. Najskôr sa dievča správa zdanlivo rovnako ako predtým, keďže v pôvodnom živote pracovalo ako nenápadná úradníčka v nočnej službe. Keď však objaví druhú bytosť, či už z vlastnej vôle alebo hrou nemilosrdného osudu, okúzli ju svet tieňov a bosorácke schopnosti, ktoré ju robia silnou neohrozenou. Démonická posadnutosť a túžba ju úplne ovládnu, najmä potom, čo sa dozvie, že môže byť príbuznou samotného diabla. (Incantator)

kaylin

„Another“ je snímek, který vás celkem snadno mine, je to snímek, na který velmi záhy zapomenete, protože na něm není nic, co si pamatovat. Dobře, možná vám v paměti na chvíli zůstane Paulie Redding, ale nebudu tvrdit, že to je herečka, která by mě od této chvíle nějak víc zajímala. „Another“ je tak v konečném důsledku jen další špatný horor, který se k vám nejspíš ani nedostane. A buďte za to rádi. ()