S kožou na trh

• Česko S kůží na trh (viac)

Profesionálny zabijak Bradley nemá problém likvidovať gangstrov, ale svedomie mu nedovolí ubližovať nevinným. Keď pri pokuse o atentát na zloducha omylom zavraždí jeho nič netušiacu tehotnú dcéru, psychicky sa zrúti. Stiahne sa z podsvetia, aby si liečil dušu a konal už len dobré skutky. O niekoľko mesiacov uvidí na vlastné oči, ako pasáci kruto zaobchádzajú s nedospelými dievčatami. Rozhodne sa pomáhať maloletým prostitútkam a detským obetiam obchodníkov s ľuďmi, vyslobodiť ich z rúk gangstrov. Žiaľ, jeho snaha prináša tragické dôsledky pre všetkých navôkol. (TV JOJ)

Pitryx

Tak už ta první přestřelka. Od prvního výstřelu k poslednímu uběhne pět sekund. Co celou tu dobu dělal borec z ochranky, na kterého Bradley střílel jako na posledního. Za pět sekund to stihne i amatér. Další z mnoha scén. Ředitel zastřelí jistého muže v jeho kanceláři bez tlumiče a nikdo si toho ani nevšimne. Kolem je stovka lidí, ale nikdo nic. Celý snímek na mne vůbec působil béčkovitě klišovitým dojmem. Musím snímku sice přiznat jistou akčnost, ale pranice chtěly nějaké lepší „aranžmá“. Také osud Anny po telefonátu je nedokončený. Divák se jej dozví jen z jedné zmínky. Pokud zrovna zakašlal, nebo neslyšel, má smůlu. Takže, film je na hraně toho nejslabšího hodnocení, ale podle mého si tu dvacítku zaslouží. Těžce, ale zaslouží. ()

Mamlas odpad!

Námět a scénář bych tipnul na nějakého žáka základní pomocné školy, režie je ještě o něco horší a o casting se postaral nějaký graeofil. Film je tak moc špatný a blbý, jak jen si jde představit. (2%) ()

StandikK

Herecké obsazení je skutečně zajímavé. Nerozumím, proč je hlavní hrdina až na osmém místě v pořadí obsazenosti. Děj ničím nepřekvapí, kamera slabší, sportovní výkony Danielse jsou slušné. ()