Marta a Věra - Série 1 (2014) (séria)

Testování (S01E02)

(epizóda)

Představte si, že jste majitelem firmy, ve které si začnou zaměstnanci nemístně vyskakovat. Jak se zachováte?
Řediteli firmy Leeevně.cz Broučkovi se začínají vymykat otěže vedení z rukou. Zvládnout dvě podřízené není žádná legrace. Zvlášť když jsou Marta s Věrou tak moc rozdílné a tak moc temperamentní. Nakonec ještě budou chtít hodnotit ony jeho! Zlaté pravidlo úspěšného šéfa zni: „Zaměstnej podřízeného". Pochopí Brouček hloubku tohoto manažerského zaklínadla? (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Pokud nemáte pro Věru nějakou smysluplnou práci, tak jí najděte nějakou nesmyslnou." To nebude problém, ale nejdříve si odškrtáme Goldbergův zlatý test zaměstnanců, který bude vyhodnocovat slovutný docent Košík. Mě tedy test celkem bavil, o chytácích mě Věra řádně poučila a knížku Šéfem v pěti dnech si rozhodně přečtu. ()

Sa.sa

Zaměstnej podřízeného...! To je teda rada :)) Liška jako Hitler a diktátor, ale vžil se do toho moc dobře a jak mu to šlo... :))) Ať žijou testy zaměstnanců a jejich vyhodnocení :)) lol za 25 prodaných sad nábytku: za prvních pět =grilovací nářadí a za dvacet počítač :))) Zajímavé počty ()