Dia no Ace

• Japonsko ダイヤのA[エース] (viac)
Animovaný / Komédia / Športový
Japonsko, (2013–2020), 71 h 12 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Júdži Teradžima (komiks)

Nobunaga Šimazaki, Nacuki Hanae, Rjóta Ósaka, Takahiro Sakurai, Daisuke Namikawa, Jošicugu Macuoka, Júki Ono, Daisuke Hirakawa, Hiroši Kamija, Júki Kadži (viac)

Príbeh sleduje Eijun Sawamuru, nadhadzovača, ktorý dostane ponuku študovať na elitnej baseballovej škole. Tú navštevuje aj brilantný chytač menom Kazuya Miyuki. Spoločne so zvyškom tímu sa budú usilovať o legendárne majstrovstvá Japonska - Koushien. Nechýba im pri tom množstvo tvrdej práce a odhodlanie. (Madsbender)

Recenzie používateľa Terezinka198 k tomuto seriálu (2)

Dia no Ace (2013)

Je to až příliš dlouhé, občas se to opakuje, ale správně praštěné, aby mě to přimělo to dokončit do tří dnů. Tomu říkám výkon. Bavila jsem se a to je hlavní. ()

Second Season (2015) (S02)

Říká se: Když miluješ, není co řešit. A je tomu tak. Pokud vás první série strhla, jako mě, tak nemusíte hledat důvody, proč se nepodívat poměrně brzy i na tu druhou. Chtěla jsem toho napsat hodně, ale říkám si, že není třeba. Jen jednu věc (SPOILER ALERT): FFS, tohle není rugby! A oni to normálně přejdou... jako to je trošičku moc na moje nervy... :'D A přestaňte se strefovat do Miyukiho, prosím, na jednu sérii těch ran bylo až moc :') ale aspoň, že Raichi se omluvil, předešlý nejmenovaný zmrd to jen přešel i bez napomenutí rozhodčího... jakože wtf bitch, you so dead, you fatass -_- (KONEC SPOILERU) A jeden nový poznatek z druhé série: Oblíbila jsem si Raichiho, dejm... bude mi chybět, ale snad bude mít prostor i ve třetí sérii! 11/10 za moje nervy v kýblu, to se povede málokdy ()