Michael Logan je vysoce závislý feťák a zároveň zkorumpovaný policejní důstojník, jehož svět se obrátí vzhůru nohama díky příchodu drsných albánských gangsterů. Hrozí totiž, že tyhle krvelačné hyeny změní londýnské podsvětí jednou provždy. Seznamte se s Michaelem Loganem - antihrdinou naší doby, přirozeným predátorem v džungli londýnského podsvětí. Michael stojí v čele zvláštní protidrogové jednotky zaměřené na největší a nejpodlejší překupníky drog. On ani ostatní členové jeho týmu ovšem nejsou o nic lepší než tihle padouchové - tak to ale ve světě, v němž se pohybují, zkrátka funguje. Rozlišit, zda se pokoušejí infiltrovat gang proto, aby ho zničili, či snad aby jim z obchodu s drogami taky něco káplo, je téměř nemožné. Pak ale na scénu vstoupí dva brutální albánští bratři, díky nimž hrozí, že se pravidla londýnského podsvětí změní jednou provždy. Michaelův život se ještě víc zkomplikuje, když jeho starý kolega David převezme případ s Albánci, a oddělení pro vyšetřování vnitřních záležitostí se dostane na samý práh odhalení pochybných činností Michaela a jeho skupiny. (Cinemax)

Snakefinger

Zazvonil zvonec a byl hned konec. A to jsem se musel přesvědčit dvakrát jestli není chyba v přehrávači. Pak naskočily závěrečné titulky. Za tohle bod a půl dolů, jinak velmi sofistikovaný pohled do londýnského podsvětí. A co stojí za zmínku je geniální kamera. Fakt super. ()

Troniq

Feťáckejch poldů už tu bylo dost, v čele s Bad Lieutenant. Michael Logan je ale asi ten největší magor z nich, spolu se svýma kumpánama. Pár scén je zatraceně cool a taky zatraceně brutálních, až někoho zamrazí. Hyena jako naturální pohled do londýnského podsvětí je slušnou jízdou, ze který se vám bude chtít zvracet a pak ve zvratcích žasnout, co ještě je možný. Takže jo, za 4...ten film prostě funguje. ()

Pashowski

Smysl pro styl tahle špinavá britská detektivka měla, to zase jo. Možná ještě tak pro plnej nos kokainu. Jinak ale nepřinesla vůbec nic nového - ruční kamera, tlumené barvy a atmosféra čpící morální hnilobou jednoho zkorumpovaného poldy s unaveným obličejem, co si víceméně snaží zachránit svůj vlastní zadek. Kdepak, od začátku jsem cítil, že tahle hyena mi moc vonět nebude. ()

Tunator

Taková typická britská fízlovská nuda o ničem. Pár zfetovanejch a zkorumpovanejch fízlů, k tomu mafie z Balkánu a aby těch zápornejch nebylo málo, tak ještě protikorupční oddělení, který je ale taky zmr-d-ský. A to je asi tak všechno. Ani na soundtrack nezbylo... A vlastně ani na závěr. Jestliže závěr není, že žádnej není. ()

kecal

Anglický policejní gentleman s plným nosem koksu, snažící se domestikovat tlupu afgánských hovad. Nečekaně se to zvrtne, ale my se nedozvíme jak to celé dopadlo. Ono se tam vlastně ve výsledku nedotáhne nic nikam a my si jen můžeme položit otázku, proč se to celé natočilo. Na anglány dost drsné, ale to je trend poslední doby a už to asi nikoho neohromuje. Má to dost dobrou atmosféru a to hlavně díky hudbě. ()

virus5161

Verbal - má pravdu, předsedo. Jinak : To se dalo. I pět by tomu slušelo. Víc takovejch bijáků. Fr - Větší morální rozhřešení? Od toho jsou pohádky, nebo ne? ()