pornogrind

I přes poměrně krátkou stopáž snímek nudí. K tomu gore nevalné kvality, skladby ve stylu Ave Maria a je vymalováno. Samoúčelná brutalita, která se u mě minula účinkem. ()

cocrHeLL

Už to bude nějaký ten pátek, co jsem sledoval braky podobného kalibru, ale proč ne? Dost bezduchý gore, které spíš samo o sobě bylo poměrně nepovedené a mnohdy až směšné. Ale zas tak špatný to nebylo. "Adoptivní tatínek" se se svým "adoptivním synkem" moc nepáral a tak není divu, že si z toho klučina neodnesl optimistické myšlení plné dobrých studijních výsledků na environmentálních vědách. Žádný umělecký dopad jsem nečekal, ale nějaké mírné psychologické pozadí za tím stálo. ()

coscarelli odpad!

Môj nápad zájsť do UG "horror" šialenstva. Nebudem urážať, radšej potrestám sám seba. Dal som to s odretými ušami a očami, ale satanizmus je o inom. Samoúčelné , chcelobyť "art" zmes lekváru a nutely. Nemyslím, že ten "malý" štáb vedel vocogo. Marian Dora píše aspoň básne (neurážam , ale vyhýbam sa) , tuná len chceli. Príliš podobná, no nefunkčná. Našli si isto publikum. Idem radšej zdola nahor, na vzduch. ()