Stroking That Massive Ego

Krátkometrážny / Pornografický
USA, 2013, 18 min

kingik

Představte si, že máte den D a najednou zaklepete na cizí dveře a v nich se vám zjeví krasavice Angelina Valentine. Kráska by v reálném případě přibouchla dveře před nosem, ale v porno případě se můžete těšit na cca půlhodinovou akci s ní. Angelina se z průměrné ženy po sérii kosmetických úprav vyhoupla na přední příčky porno krásek. Tahle star s latino kořeny je tak nymfomanská, že by spolykala i bačkory polité Jesenkou. Samozřejmě to s pérem umí, ale která pornstar to s pérem neumí, že. U Angeliny je ještě ta výhoda, že vždycky má na sobě nějaký mimořádný sexy outfit, který zdůrazní její podmanivý sexappeal. Tahle akcička má nevýhodu snad jen v tom, že netrvá moc dlouho, i když v pornu se poslední dobou razí ten trend, že čím je číslo delší, tím je lepší. 45.minut trvající akce nebývá výjimkou! To sice vyznívá nereálně, ale v pornu jsou dobrým a neznatelným střihem a znatelným střikem přeborníci i ti, co bojují s předčasnou ejakulací. Tahle ani ne půlhodinová akce je natočena svižně, celé to má sexuální náboj, divák je krásně frustrovaný, že chlápek, co ji uzmul, je tak lucky. Jasně, je cítit z toho profesionalita každým coulem, ale i tak budete mít neodbytný pocit, že máte u takové krásky šanci. Že nemáte?! Vždyť jsem na začátku jasně psal, abyste si ten den D představili. 80% ()