Die 9/​11 Experimente – Verschwörung auf dem Prüfstand

(TV film)
  • USA 9/11 Science & Conspiracy
Nemecko, 2009, 50 min

RomeroIsGod odpad!

Tenhle dokument je dobrej škvár. Snaží se nás přesvědčit pomocí opravdu "chytrejch argumentů", že konspirace je nesmysl a všichni, kdo tvrdí, že to celý udělal americkej establišment, jsou blázni. Jeden z těch argumentů zní asi takhle: rádobyodborník na řízený demolice říká: ve WTC nemohl nikdo nainstalovat nálože, protože "to nejde udělat za noc". To je dobrej výsměch když všichni víme, že ve WTC probíhala v roce 2000 "rekonstrukce výtahů" (a to dokonce zazní i tady). To je jako říct na otázku Jak daleko je to do Brna? "Nevím, ale mohlo by se Vám rozbít auto". ()

umbjaz odpad!

ani se nedivím, že si to Amící radši nechali natočit od Němčourů. kdyby je neměli, tak se asi žádný evropan nedozví, jak je dobré být fanoušek post-nacistických imperiálních mocností. možná od nácků přebrali až moc praktitk a kromě technologie převzali i fingované napadání své země, za účelem obsazení jiné země, aby se ta armáda měla kde potrénoat. ()

bi5hop odpad!

Pseudodokument, který se záměrně vyhýbá faktům. Veškeré tyhle nesmyslné "důkazy" pracují s tézí, že se spousta věcí stala tak, jak ji popisuje oficiální zpráva. Nejsměšnější je simulace pádu dvojčat. Nikdy se budova nezřítí sama do sebe, pokud se tomu "nepomůže". Nicméně dvojčata byly konstruovány tak, aby je nebylo možné zbourat letadle ;). Dokonce je to v dokumentaci stavebního plánu. Nesmysly co odporují všem zákonům statiky, které se učí už v prváku na stavebce. Stejně tak páni obhájci oficiální verze zapomínají na rozložení tlaku ve stavbách. Ale dost už. Dokument má asi jen jeden účel. Ujistit ty, kteří slepě věří a uchlácholit ty, kteří pochybují :) ()