Opovržená žena

• USA Scorned

Rozhodnete-li se podvádět ve vztahu, nenechte se chytit. A pokud se tak stane, tak raději doufejte, že váš protějšek není úplně šílený. Kevin to štěstí nemá a silně to pocítí, když jeho přítelkyně Sadie zjistí, že je jí nevěrný s její nejlepší přítelkyní. Sadie naplánuje pro celou trojici romantický víkend završený terorem, mučením a zvrácenými sexuálními hrátkami. Past je nalíčena. Párty může začít. Dnes v noci ani peklo nedokáže to, co opovržená žena. (oficiálny text distribútora)

DavidWebb

Podobné žánrovky si raz za čas pozrú asi viacerí z nás. A nevadí ani, že sa jedná o otrepaný námet, ale podobné fliky s podobným scenárom a budgetom si vyžadujú vynikajúce-presvedčivé výkony hlavných protagonistov a aspoň nadpriemernú réžiu. Za takých okolností mohlo byť aj zo Scorned celkom podarené béčko a vtedy sa ja osobne neštítim ani vyšších hodnotení. Hlavne postava Sadie mala byť ťahúňom, ktorý mal divákov presvedčiť o svojej šialenosti a vyvolať v nich pocit strachu a beznádeje. Aj keď snaha bola, nanešťastie to nevyšlo. O slabom výkone Billyho Zanea radšej ani nič nenapíšem. A tak si z celého fliku zapamätám asi iba scénu "It seems like there is a God after all." Jednorázová zábavka, ktorá nie je ani triler ani horor, iba... ? Iba taká zábavka. 50% v hviezdnom zaokrúhlení na dve, za poslednú scénu naznačujúcu možné pokračovanie. ()

srncek

Ženská tebe jebe ! Takýmto spôsobom zahadzovať talent a kariéru, ktorá mala ísť po perfektnom EXCISION úplne iným smerom..! Scorned je presne ten typ kokotiny, ktorý si pustíte niekde na Filme+ v sobotu o 4 ráno nadrbaný z baru. LACNÉ, HLÚPE..20% ()

petrik11

Bol som na strany Saddie, nie že by som bol fandom jej riešení, ale B.Zane sa na úlohu klaďasa jednoducho nehodil. Inak dej šablónovitý, podobných filmov tu už bolo. Ale dám za tri pozerať sa to dalo. ()

Honzulik

Opovržená žena (Scorned) - tak tento film hodnotím jako mírně lepší průměr, který vás nijak nenadchne ani neurazí, ale dá se na něho koukat a vyvolá i určitě napětí. Pochvalu si určitě za svou roli zaslouží hlavní hrdinka AnnaLynne McCord, naopak herecký výkon Billyho Zane je spíše podrůměrný. Uděluji 3*. ()

mikessc

Velmi som sklamany ,videl som totiž dvojminutovu ukázku na tento film a ta vyzerala lakavo. A cele mi to prislo akoby sa tomu chlapovy a babe tie torture seansy pacili lebo nejak nic proti tomu nerobili. Velmi zle natoceny film a hororom sa to neda nazvat. A torture sceny su ubohe musim zdoraznit. ()

SMilan

Priemerné a, čo do rozpočtu, veľmi lacné béčko s vrcholne nesympatickou herečkou v hlavnej úlohe, je prekvapivo stráviteľné a určite má tá hodinka aj niečo vôbec nemrzí. Navyše skončilo tak, ako som dúfal, že skončí, takže pohoda. ()

ERINYUS

Scenar nic, logika ziadna, gore slabulinke..zo zaciatku trocha atmosfery, no vacsinou len pocit trapnosti s otazkou na jazyku wtf? Chcel som dat jednu, ale dam dve aby Bootsie v pokracovani neskoncil v mikrovlnke. ()