UFC 164: Henderson vs. Pettis

(relácia)
Športový
USA, 2013

Benson Henderson, úřadující šampion lehké váhy, má před sebou další výzvu, tentokrát tu nejtěžší. V oktagonu na něj bude čekat zatím jeho jediný přemožitel, muž který mu kdysi sebral titul organizace WEC ve fenomenálním zápase, bojovník, který po svém přestupu do UFC likvidoval jednoho soupeře za druhým většinou před limitem a dopracoval se zaslouženě na místo vyzivatele. Anthony Pettis je připraven sesadit podruhé Hendersona z trůnu a stát se novým králem lehké divize. Výhodou mu bude domácí prostředí. (Rohata krysa)

ConanVJ

Koch (10) vs. Poirier (7) 4,5* Parádní zápas, ve kterém padají skvělé údery a bojuje se do poslední vteřiny. Furt je na co koukat a teče i nějaká ta krev………. Rothwell vs. Vera 4* Pěknej zápas, sice ne tak živej jako předchozí, za to ukončený parádním TKO………… Mendes (1) vs. Guida (9) 4,5* Skvělej svižnej zápas. Nějaká ta krev tu je. Ukončení parádním TKO……….. Mir (6) vs. Barnett (10) Tak tohle je pro mě hodně rozporuplný. Řekl bych, že to bylo rychle ukončený a mělo se to nechat o něco dýl aby to bylo jasnější. Vítěz vyhrál TKO……….. Henderson (C) vs. Pettis (2) 4,5* Tak tenhle zápas mě hodně překvapil.Hlavně bych ho čekal delší. Ale jinak luxusní arm bar, to jako ne že ne ……. …. Krauss vs. Lim 4,5* Pěknej svižnej zápas, parádní TKO………. Hamman vs. Cedenblad 4* Hodně rychlej zápas ukončenej submissí……….. Ryan Couture vs. Iaquita 4* Pěknej zápas na konci i krvavej………… Celkově pěknej event, ve kterém mě zklamal zápas Franka Mira. Za mě 80% :) ()