Hráči - Série 4

(séria)
Komédia / Dráma / Športový
USA, 2018, 4 h 20 min (Minutáž: 25–32 min)

Tvorcovia:

Stephen Levinson

Dwayne Johnson, Lisa Arturo, Eli Goree, Jeremy Tardy, Russell Brand, London Brown, Donovan W. Carter, Rob Corddry, Nikiva Dionne, Troy Garity (viac)

Spencer Strasmore (Dwayne "The Rock" Johnson) a partička jeho kolegů, rivalů i profesionálních fotbalových funkcionářů se vrací ve čtvrté řadě oblíbeného komediálního seriálu HBO, který rozkrývá svět vysokých sázek a velkých peněz, jež se točí okolo profesionálního fotbalu. V této řadě se Spencer a jeho parťák Joe Krutel poté, co odmítnou udělat ústupek ze svých zásad tím, že by se spojili s nechutně bohatými bratry Andersonovými a přesunuli fotbalovou frančízu do Las Vegas, zaměří na rozvoj svého byznysu a zvažují příležitost zakoupit podnik od krajně autonomního Lanceho Klianse. Ricky Jerret se mezitím soustředí na svůj comeback a navíc se ve svém novém životě vyrovnává s rolí otce. Charles čelí nejedné výzvě v pozici vrcholového manažera. Vernon pokračuje v marnotratném životě, k nemalému zklamání svého kumpána Regiieho. Jason se snaží dát Spencera dohromady se zázračným dítětem ze střední Quincy Crawfordem a jeho stejně okouzlující matkou Jaydou. (HBO Europe)

Hanys_

Imho nejslabší série prozatím. Zápletka s Brandem je oproti těm minulým taková nezáživná, celkově to už nemělo takový drajv jak jsem byl zvyklý. Závěrečné díly, kdy se víc řešil fotbal, tu kvalitu dost zvedají. ()

Wiikii

Opět série, která je založená na problémech v byznyse, teď jde ale fotbal mírně do pozadí a objevují se sportry více teens, kterých se v půlce série ujímá především Joel. Naopak fotbalu se drží Spencer, ten sem tahá i svůj osobní život se kterým se spojuje jeho mrtvý bratr, díky čemuž jde opět jeho byznys pomale do .... . + Ricky Jerret má svou kariéru jak na vlnové dráze a i když je to sympatická postava, tak autoři si z něho dělají srandu. Nakonec zjistíte, že krom sta nových problémů se Ballers nikam nepohlo a vše se bude řešit až v 5. sérii. Takže nic moc... ()

Davies182

Nevim, kolik ze sebe Dwayne ve skutečnosti obtiskává do seriálového Spencera, ale žeru mu tuhle roli citlivýho drsňáka už čtvrtým rokem. Zas se tam vyváženě střídaj komediální scény s dramatickejma, a znovu je to stejnou měrou zábavný jako napínavý. Jo a znělka je taky furt cool. ()

Likan7

Od skvělý jedničky to není už tak skvělý a upřímně jsem se u většinu dílů nudil. Co mi ale vadilo na čtyřce nejvíc je odklon od amerického fotbalu ke sportu obecně, surf, skate atp. Hráči jsou o NFL! ()

• V epizodě hraje sám sebe profesionální závodník a kaskadér Travis Pastrana a také jeden z nejznámějších skatebordistů na světě Tony Hawk. (Hovadin)