Lords of London

• Veľká Británia Lost in Italy

Londýnsky gangster Tony (Glen Murphy) sa jedného dňa zobudí niekde uprostred hôr v Taliansku na rozlámanej posteli, obklopený tmou a ranným chladom opustenej budovy. Šaty má od krvi a vôbec netuší, ako, kedy a prečo sa tu ocitol. Vydáva sa preto do najbližšieho mestečka v snahe nájsť odpoveď na tieto otázky. Avšak, zdá sa, že miestni obyvatelia mu nevenujú najmenšiu pozornosť; akoby ani neexistoval... (sochoking)

kaylin

Londýnský mafián se probudí v Itálii a je celý od krve. Tohle je výborné východisko - myslím probudit se někde, kde by člověk neměl být - ale je otázka, jestli autoři zvládnou naplnit očekávání. Protože v tomhle případě divák chce něco zajímavého, nápaditého. To se bohužel nestalo. Rádoby mafiánské začátky v Itálii ve stylu "Kmotra 2" jsou neskutečně slabé, a to i všudypřítomnou angličtinou. I přes prvotní nápad je film jen ukázkou toho, že je potřeba mít celkově dobrý scénář, ne jen jeden ucházející nápad a pak velké kulové. ()

vegetol.mp

Levná, rádobymafiánská sračka, ve který hraje Ray Winstone druhý housle a ztrapňuje se tu jen kvůli tomu, že měl někde dluhy z hazardu. ()

insurgentes

Film se snaží být mysteriózní, ale ve skutečnosti je jen neskutečně rozvláčný a nudný. Takovýhle styl mě prostě nebaví, nejsem schopen udržet pozornost, všechno mi tam připadalo jen na efekt. ()