UFC on Fox: Johnson vs. Moraga

(relácia)
  • USA UFC on Fox 8 (neoficiálny názov)
Športový
USA, 2013

ConanVJ

Předzápasy: Kedzie (8) vs. De Randamie (10) 3* Tenhle ženskej zápas mě moc nenadchnul. Přišlo mi to takový bez šťávy................ Herman vs. Smith 4* Pěknej zápas, kterej mohl dopadnout pro oba fightery TKO v průběhu. Hodně vyrovnanej zápas................... Edwards vs. Cruickshank 3,5* Dobrej strikovej zápas, ale něco mi tu chybělo.................. Danzig vs.Guillard 4* Zapas hodně podobnej předchozímu, ale ukončenej brutálním K.O. ................... Castillo vs. Means 3,5* Hodně podobný jako předchozí dva zápasy, bez zajímavějších momentů. Chiesa vs. Masvidal 4,5* Parádní zápas, kterej je hodně na zemi a ukončenej submisí v poslední sekundě kola. Tak málo stačilo, aby bylo další kolo.............. Celkově mi přišly předzápasy spíš slabší a dal bych jim tak 60%...................... Hlavní zápasy: Carmouche (5) vs. Andrade 4,5* Pěknej ženskej zápas Většinou jednoznačná záležitost. Pěkný TKO...................... Lawler (9) vs. Voelker 5* Pěknej tvrdej strikovej zápas. Sice trošku jednostrannej, ale paráda. Tekla i krev po perfektnímu koleni do nosu. Ukončeno parádním KO. ................ MacDonald (3) vs. Ellenberger (4) 3,5* Takove normální fight, ve kterém se nic moc neděje. Ani divákům se to moc nelíbí....................... Johnson (c) vs. Moraga (4) 5* Parádní dlouhej zápas, ve kterém je po většinu času dominance jednoho fightera, ale ani druhej nepředvedl špatnej výkon. Je tu spousta Pěkných takedowdů, útoků a ofenzívy submisí, ale i pěkné údery a kopy. Po jednom těžkým úderu teče i krev. Zápas je svižnej a ani na okamžik nenudí. Vítěz vyhrál parádním Arm Barem................ Celkově pěknej event, ale předzápasy byly slabší. Za mě 80% :) ()