Talkshow Filipa Nesládka zaměřující se na mladé herecké talenty - Generace Y, tedy narozené mezi lety 1985 - 2000. V připravované druhé sérii pořad opustí mladé hvězdy seriálů, ale podívá se i na jiné zajímavé, mladé lidi. (Stream.cz)

zdepapepa

Jeden z lepších počinů současné YouTube talk-show scény. Zaujme zejména volbou hostů, z nichž většina nejsou zvučná jména nýbrž lidi z běžného lidu. Což je pochopitelně často dáno věkem a nedostatkem velkých zkušeností. Ale jak pravil klasik - není malých herců, pouze malých rolí. Jediné čeho lituji je to, že nejsem dostatečně seznámen s materiálem, v nichž účinkují, ale i to je pozitivní věc - dozvědět se od herců o jejich filmech a (zejména) seriálech. Výtka z doby komentáře je pouze ta, že momentálně převažují muži a přitom mrtvá nevěsta Kamila mi učarovala. ()

MilanRambo1

Rozhodně se u toho nenudím a vůbec by mi nevadilo kdyby to bylo na ČT1 v neděli v 6:30. Tak nějk by mi to tam sedělo :). Super pořad a dobře vybraní herci posledních let. Super 80%. ()

katka219

Jsem nadšená z volby hostů, protože takto alespoň můžu lépe poznat začínající a méně známé herce. Moc mě potěšil rozhovor s Kamilou Janovičovou, s Jordanem Hajem a hlavně s mojí oblíbenou Veronikou Kubařovou. Těším se na další díly:) ()

mr.free

Co se mi na tomto pořadu asi nejvíce líbí je ten nemainstreamový přistup ze strany režie, ale to možná dělá z velké části dělá to prostředí diváků tohoto pořadu na YouTube. Hodně taky zaujme provedení, které mi místami přijde jako přátelská rozmluva moderátora s jednotlivými účinkujícími. Je to pořad na který se každý rád podívá když si chce odpočinout a sem tam se i dozvědět i něco nového. Jen tak dál! ()

• 3. díl s Kamilou Janovičovou se jako jediný natáčel mimo Prahu, a to v Českém Krumlově na Open-air foto festivalu, kde byla Kamila za mrtvou nevěstu. Jinak se filmovalo zejména v pražských divadlech. Devátý díl s Veronikou Kubařovou se natáčel v divadle ABC a 19. díl s Karlem Jandou a Jáchymem Kovářem se natáčel v divadle Radar. Natáčelo se také v několika Pražských kavárnách. Druhý díl s Jordanem Hajem se odehrával v kavárně Kávovarna v Lucerně, čtvrtý díl s Markem Adamczykem v kavárně Louvre na Národní třídě a dvanáctný díl s Marií Doležalovou v kavárně Baretta v pražských Nuslích. 1. a 16. díl se pak natáčel v pražském parku Žofín. Dva díly, konkrétně sedmý díl s Adamem Mišíkem a dvacátýprvní díl s Janem Komínkem, se odehrávají na Letné. (fiflip1995)
  • Krom třetího, osmého, davátého, desátého a jedenáctého stál u všech dílů za kamerou kameraman Patrik Jareš. (fiflip1995)