Lilith03

Není nad to dát si maraton oblíbených animáků z dětství. Po nějaké době jsem zkoukla první sérii petshopaku a až mě mrzí, že jsem zapomněla, jak moc dobré to je. Pro skalní fanoušky těchto hraček to je bez debat jeden z nejlepších animáků, který by se mohl rovnat třeba i my little pony, které jsou asi nejúspěšnější a nejpovedenější. Já jsem vášnivou sběratelkou starých LPS postaviček, jako dítě jsem si s nimi hrála, nyní je sbírám tak jako někteří sbírají třeba autíčka. No takže já to miluju, dokážu ocenit krásnou animaci, která je totožná jako hračky a jejich design. Každá pohádka je něčím zábavná, zaujme děti i dospělé, občas se objeví dětinská, ale zato chytlavá písnička a ty postavy? Ty miluji! Každičká postava je něčím zábavná, originální, povahově zajímavá a mají každý krásné a neokoukané koníčky. A zvířata se chovají opravdu jako zvířata, což opravdu cením. Postava Blithe je skvělá, sympatická, její přátelé jsou super, její taťka je naprosto úžasný a paní T je kouzelná bábinka. No a překrásný český dabing to už jen dotahuje k dokonalosti, Marika je skvělá dabérka, slyším v některých postavách i dabéry z jiných animáků, což je velmi příjemné a mám tušení, že jsem tam slyšela i Braňo Holička. Snad se nepletu, kolikrát jsou ty hlasy dost upravené,  ale zní mi to jako on a já ho mám moc ráda. ()