Vzkriesenie démona

• Česko Vzkříšení démona (viac)

Skupina vědců se snaží se posunout poznání až na samou hranici božství a získat nepředstavitelnou možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na úplně opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých vědců oživil mrtvého psa, při jeho opakování se ale věci zvrtnou a po zásahu elektřinou jedna z členek týmu zemře. V okamžitém šoku se ostatní rozhodnou pro vyzkoušení svého zázraku na lidském těle.. (Bontonfilm)

De Large

Dobrý potenciál, pointa poslabšia, ale "zaděláno" na slušné pokračovanie... až tam bude menej démona a viac psychológie, mohlo by to byť super. ()

Gluminator

To snad ani nemůžou myslet vážně, tohle je fakt hodně špatný. Dneska ty horory stojej fakt za houby a tohle je fakt spodina žumpy. Rádoby scary scény, trapný "lekavky", který byly jasně očekávaný a celkově prostě film o ničem. Dal jsem si den padla abych si to přebral v hlavě, ale ani to nepomohlo, tohle je fakt zbytečnost a film o ničem. 20% ()

dalver odpad!

Lacná kinosračka, ktorá sa chce predať detskému publiku. Ako sa toto dokáže dostať do kinodistribúcie? Kurva, síce to malo len necelú hodinu a štvrť, ale vlieklo sa to ako husté z nosa. Záver chabý, dookola len blikajúce svetlá - a ani tie nevidesia ani človeka trpiaceho selafóbiou. Celkovo bez nápadu, tempa. Keby tam nebola Wilde tak potom ani pes neštekne. ()

AmunRa

Neinvenční horor o vědeckých pokusech probudit mrtvé. Tohle už tu bylo několikrát a lépe natočené. Hráči se smrtí (1990) to zvládli bravurně i bez laciných efektů. Levná výprava - jedna laboratoř, několik herců a jeden pes. Jediným kladem zůstává charismatická Olivia Wilde, která má na filmy A kategorie a nemá zapotřebí takéto slátaniny. ()

HororSamael

Tak krásná herečka a ona chudinka dostane nedomyšlenou roli. To mohl být tak super film na 4* a místo toho....nebyl to špatný nápad, ale spíše mi to připadalo, jako když to točí začátečník. hodně velká škoda a zbytečně zničený další film ()

Dumaru

Po čase konečne horor, alebo radšej hororík s Oliviou Wilde, aspoň také boli moje prvé emócie. Už od začiatku mi prekážal herec ktorý stvárnil jej druha, taký nemastný neslaný, ale poďme ďalej. Dal som deju šancu a po oživení psa som čakal masaker v štýle Resident Evil, ale nič sa nekonalo. Pri ďalšom pokuse so zvieratkami Olivia kľakne a hneď je tu dôvod na vzkriesenie človeka, samozrejme dalo sa čakať se ta to celkom nepodarí a pozor, a je to tu. Z vysokokapacitného využívania mozgu sa stane démon s čiernymi očami, ktorý nesúcití s vedcami. Celkový dojem z filmu? Nuda a predvídateľný dej, zľakol som sa presne raz, takže u mňa za Oliviu 2 hviezdičky,,, ()

Lukkyn

Kupodivu celkem lehce stravitelné!!!Díky krátké stopáži to nestihlo být ani trapné nebo nudné. Hororová atmosféra se sice dostavila až na poslední desetiminutovku , ale řekl bych, že to naplnilo ambice , které si to dalo za cíl. S rozpočtem 3 mil. se povedlo udělat průměrný horor. Jednou to vidět můžu vícekrát nemusím!!!! ()

jan.moravec.

Bylo by dobré, kdyby překlady názvů filmů byli v souvislosti s tím co se ve filmu děje. Například Vzkříšení Démona by mohlo být také přeloženo jako skřížení muflona a o filmu by jste se dozvěděli stejně málo a navíc by vám dal milnou představu o tom co se ve filmu bude dít. ()

zekon

Neoriginální, předvídatelné, trapné, nezábavné. 40minut se takřka nic neděje. Banda divných vědců, ztvárněná mizernými herci, chovající se nelogicky a dementně. Scénář je neskutečný maglajz a ke konci uměle natahovaná stopáž. Odpad nedávám jen protože to o fous bylo dívatelnější než odpad Ghoul. Tohle je nepovedené béčko dnešní doby. ()

Akrub

Na horory moc nekoukám, nicméně chtěl jsem to zkusit...ale stále jsem měl pocit, že každou scénu už jsem někde viděl, a asi ne jednou. ()

7Jendaaa7

Film zpracovaný docela dobře.. První půlhodina byla zajímavá, ale pak to šlo z kopce. Jen pořád samé bezmyšlenkovité mordování.. 3/5.. ()

Pythonator

Olivia je jediným důvodem, proč se na to dívat. Bohužel si jí moc neužijete a na to pomyslné vzkříšení péra nakonec nedojde, protože z Olivky udělají jakousi černookou neusměvavou depresivní paní, která má zřejmě mindrák z přechodu či z toho, že jí uhnívají prsy (nebo prsty). ()

GCorsini

Začátek slibný, konec a rozuzlení to hodilo téměř do kategorie odpad. Škoda. Každopádně Olivia Wilde docela slušně zahraný psycho, dobrá, efekty udělají psychodefekt skoro na komkoliv. Ale teď vážně, ten konec (myslím od chvíle vzkříšení) je tragédie... ()