Chci tě?

(študentský film)
  • USA Do I want you? (festivalový názov)
Krátkometrážny
Česko, 2012, 15 min

Milenecká dvojice se sejde k pravidelné schůzce na chatě. Ze dveří se ztratí klíč a klika je rozbitá, odchod z chaty náhle není možný a dvojice se dostane k hovoru o společné budoucnosti, kterou jeden z dvojice chce a o níž se druhý bojí přiznat, že o ni nestojí. Jak by jejich vztah změnilo společné dítě? Ona i on si musí sami pro sebe odpovědět na otázku, co vlastně chtějí. (Jezinka.Jezinka)

Slarque

Studentský filmeček, který dává naději, že někteří absolventi filmových škol budou nakonec použitelní v praxi. Dvojice herců a jednota prostoru jsou zde výborně využity. ()

Tom_Lachtan

Je důležitý si uvědomit, že se jedná o film magisterský a absolventský a jako takový funguje téměř bezchybně, je docela potěšující, že tvůrce měl dostatečné množství koulí postavit celý film především na hercích (ono na druhou stranu, jak Hana Vágnerová, tak Kryštov Hádek umí zahrát velmi dobře, navíc madame le Vagner umí i sošně polehávat nezcela oděná) a výborné záběrování (a celkově technická stránka vůbec) je "jen" příjemným doprovodem, který se nesnaží být alfou a omegou, což je prostě osvěžující, sice tu bohužel stále nevystupuje vesmírná vydra s chapadly, ale to se dá projednou přežít. Film k nalezení a vidění zde. ()

Pepinec

Klika, že máme aspoň ten Písek. Takhle nějak si představuju práci studenta, který se chce živit filmem a ne vyšíváním krajek. ()

ArthasKarfa

My jsme tak znudění vlastním životem, že potřebuje návody jak bychom se nenudili, když ztratíme morálku a zájem o jakékoliv morální hodnoty. Někdy opravdu nejsem rád, že žiju v téhle době. jen z máločeho kolem sebe se dá radovat. Nejdřív s někým spím a pak až od něj vyžaduji vše co vztah dává, takhle to nefunguje holky, prostě ne. ()

VenDulin85

Skvělý kraťas, ve kterém si oba milenci nemají co vyčítat, protože oba dva klamou.. Pro jednou si však nevyberou hotel, ale chatu na samotě a 'uvíznou' ve sklepě. Nakolik je to naivní, natolik je to krásné a destruktivní a správně tu platí přísloví, že každý je svého štěstí strůjcem. ()