Peelers

Známy striptízový klub Titty Balls je v malom mestečku vyhláseným miestom, ale nanešťastie prišla jeho posledná noc, pretože vlastníčka je nútená predať ho. Na poslednú udalosť prichádzajú aj robotníci z miestnych baní, ktorí sem prichádzajú osláviť svoj dôležitý objav, ktorý je pre nich cestou k bohatstvu. Tento objav je však aj pôvodom neznámej infekcie, ktorá začne návštevníkov meniť na krvilačné príšery. Vlastníčka sa preto musí spojiť s verným personálom a bojovať proti horde nakazených zákazníkov. (Marceloo)

rollman1

Kozy vs olejáci. Nejde o žádnou zombie revoluci, ale jedná se o fajn lowbudget blbinu, která to o sobě ví a tak jsme svědky prdění do mikrofonu nebo romantické scény za barem, která mě osobně přišla děsně komická. Herci klasicky přehrávají, gore je napůl špatné CGI a zbytek je celkem poctivá práce, ikdyž mohlo jít vidět víc. Jedna lokalita, pár lidí na zamordování a čtyři až pět zombíes co dělají neplechu celý film. V rámci možnosti zábavná, béčková zombárna. Vycházejí i větší srance. ()

Hernycztek

Chtělo by to doplnit žánr komedie, aby to nebylo matoucí, protože to je pojato hlavně zábavně. Nazval bych to jako komediální zombie splatter, kde netečou jen proudy krve, ale i proudy hnusné černé hmoty, která dělá z lidí agresivní zmetky. Rozebírat nějak detailně herecké obsazení nemá moc cenu, jsou to všechno neznámá jména, ale dalo se na ně koukat, vyloženě žádný nesympatický obličej tu není. Celé se to odehrává ve striptýzovém baru, z čehož plyne, že jsou k vidění obnažené slečny všeho druhu, jejichž vzhled musí posoudit každý sám. Není nouze o v celku kvalitní gore, ani vtipné hlášky, které jsou v každé druhé scénce. O ty se starají hlavně nabušenej zelenookej vyhazovač a mladej ,,výtržník". I když je na první pohled vidět nízký rozpočet a amatérismus, potěší kamera, která se netřese a není to rozmazané, ačkoliv je většina filmu točená v tmavších prostorách. Možná to chtělo o 15-20 minut kratší stopáž, ale kdo od toho nebude očekávat kdovíjaký horor, nebude zklamán. ()

goauld

Co to zase bylo?? To nebyl ani tak horror jako horrorová komedie ;-) Navíc to bylo tak slaboduché, že i pro DVD jsou to vyhozené peníze (ještě že ty torrenty jsou :-)). Film o tom, že nějací důlní dělnasové chodí po šichtě ve špinavých hadrech do "prestižního" bordelu je stejně ujeté jako kdyby v KLDR byly směnárny. Další kravina je o "ropě-zabijáka" co (pomalu pohledem na ní) vmžiku změní člověka ve vraždící monstrum, které není téměř jak a čím zabít (nakonec ale na to přijde chytrý teenager ;-)) . A korunu tomu všemu dává "klišé", kdy monstrum zabije "někoho" a než ten někdo zemře, vesele diskutuje s jinou, která plačky naslouchá.... a mostrum??? to počká :-) ted je srdceryvná pasáž - nerušit !!! Až bude po všem mostrum může dál zabíjet, ale ted - kužátka ticho - p.š.t... ted se musí počkat. No nic.... koukat se na to díky humoru (hezká scénka s těhotnou pod regálem) a celkem pěknému gore dalo, ale aby tento film utkvěl v paměti diváka delší dobu... to asi ne ;-) ()

kaylin

Na kanadském snímku „Peelers“ oceňuji skutečnost, že je docela odvážný v ukazování nahoty, ale není to něco, na čem by se dal stavět úspěch jakéhokoli hororu. Uzavřené prostředí filmu sluší, ale neděje se zde prostě nic, o by bylo až tak zajímavé, co by vás vyloženě přikovalo k židli. Sem tam vás potěší trochu toho humoru, ale je ho málo na to, abyste se dobře bavili. ()

Martin29

Námět podobný jako zde http://www.csfd.cz/film/232104-svudne-zombie/komentare/. 4 dělníci najdou v jakémsi dole něco co si myslí, že je ropa. Jdou to oslavit do striptýzového klubu,který po tomto vystoupení zavírá. Později se tam nakazí a napadnou účastníku klubu. Na Kanaďany docela slušný horor hodně gore a docela slušná vyvražďovačka. Velkým plus to u mě získává za tu těhotnou co chcípla štvala mě hned o začátku. ()

• Střelba probíhala v uzavřeném baru, ale někteří kolemjdoucí si mysleli, že se otevřel nový klub a pokoušeli se dostat dovnitř. Někteří byli ochotni zaplatit. (Kudly4)
  • Baseballová čepice a dres hlavní postavy „Roadkill“ je název skutečného baseballového týmu, do kterého patří režisér i scenárista. (Kudly4)
  • Vyčištění interiéru trvalo více jak týden, protože v krvi bylo mnoho oleje. (Kudly4)