Z malého městečka se za tajemných okolností ztrácejí lidé. Svědci tvrdí, že na vlastní oči viděli ducha žraloka, který se vždy objevuje tam, kde se nachází voda. (LIVINGDEAD)

numan

A pak že zvířata nemají duši!!! Strhující akční film a jedna z mnoha variací na Špilberkovy Žuby (neboli Jaws) vskutku stojí za shlédnutí. Běsnící duch paryby útočí na nic netušící oběti nejen ze soukromého bazénu, ale dokonce i z vany, z hajzlu, z hydrantu nebo i z kýblu se saponátem!!! Senzační dílo dotváří k naprosté dokonalosti český dabing, v němž o5 čtyřicátníci mluví adolescenty a též v něm excelují samé neznámé neoposlouchané hlasy, které vůbec neslyšíte v každém druhém filmu a seriálu - Vojtěch Hájek (latinoameričan), Jan Maxián (černoch) nebo Michal Jagelka (dvoumetrákový chlapeček). Sice to není až tak boží komédie jako http://www.csfd.cz/film/343017-zralokonado/, ale i tak.... morda! Hvězdičkováním odmítám hodnotit, protože sice vím, že je to strašlivá sračka, ale moc jsem se u ní pobavil. B-)))) ()

michalle9

Po přepínání kanálů kdy jsem se ''zasekl'' na žraloku zabijákovi jsem jako první scénu viděl tu na policejní stanici kdy žralok ''vyleze'' z toho strážníka a potom se rozplyne... Prostě co to sakra? :D naprostá slátanina která si ale ani na nic víc nehraje... Od filmu který se jmenuje Duch žraloka se taky nedá nic víc čekat... ()

Milan.Nedwi odpad!

Ehm, co dodat? Moje sledování tohoto díla bych přirovnal návštěvě zubaře, kde tě mučí slyšet z pod dveří zvuky vrtaček a přeješ si ať už to skončí. Ano trhal jsem si vlasy za dialogy mezi ,, herci,, který pán co zajišťuje casting sebral někde na ulici, vrazil jim ,,scénář,, a čtěte uvedený text, ještě k tomu bez nějakých zvláštních emocí. Příklad můžu uvést moment, kdy partě kamarádům umírají kámoši před očima, a oni se tváří jako by to bylo vlastně docela normální že tě zabíjí kdekoliv na světě DUCH ŽRALOKA. Ano to je hlavní důvod proč jsem film hodnotil ODPADEM. Žralok se stane duchem, ano, nedělá si název filmu prdel. Jo žralok se stane duchem v moment kdy ho zabije pár na lodi tím že hodí do tlamy granát BUM BUM cgi výbuch horší než vánoční prskavky na vánoce u Zdeňka Trošky. Nicméně záhadně žralok stačí doplout do jeskyně, kde magické obrazce udělají ze žraloka Caspera. CGI se zhoršuje na ůroveň doby kdy byl dabing u filmu ve stylu Slunce, seno a pár facek. Nicméně nejhorší na tom je, když sl dáváte facky do čela z tak debilních scén kdy sežere borec žraloka v kelímku s vodou a on ho sežera zevnitř. Film je na dně odpadkového koše právem. A doufám že tam na dně odpadkového pytle není ta hnusná voda, která vytéká z těch šlupek a zbytků . Protože aby na mě nevyskočil DUCH Žraloka, když budu vynášet smetí. 1% ale jen proto, že větší sračka je POSLEDNÍ VÝKŘIK. ()

Godhaj

,,Teda, to bude macek! Dává mi pěkně do těla.“ Když už byli žraloci i v písku a v tornádech, je jasné, že je potřeba přinést do dalších filmů trochu scénáristické inovace. Žralok ve formě ducha je na to ideální, teda pokud se jedná o céčkový film. Což tenhle skutečně je. V tomto filmu se žralok dokáže zjevit i ve sklence vody či vodovodní hadici. To ale nemíním jako kritiku, naopak takováto šílená originalita se mi líbí. Bohužel je snůška neotřelých nápadů obalena amatérským zpracováním. Herci jsou veskrze nesympatičtí a příběh je složen ze samého pobíhání sem a tam a jako výplň slouží mentorování o jakémsi vodoo prokletí nebo něco takového. A to je bohužel nuda, což u žraločích filmů nesnáším. ()

Terezasch odpad!

Pro mě skutečné utrpení. Kamarád se mi snažil namluvit, že je to prý sranda. Z čehož jsem usoudila, že má velmi zvláštní smysl pro humor. Do srandy to má daleko. Směšné to tedy je, ale nikoli vtipné. Dávejte si pozor, ať nespadnete hlavou do plastového kbelíku. Mohl by v něm totiž číhat duch žraloka, a rozemlít vás na kaši. ()

• Původně byl vybrán tehdejší hlavní trenér fotbalistů LSU Les Miles, avšak musel odstoupit kvůli konfliktům v rozvrhu. (Johnny.ARN)
  • Mladík v myčce, který ukradl červeného Mustanga, má při mytí čelního skla bikinami otevřené okénko na straně řidiče, ale v dalším záběru je hned zavřené. To se stane vícekrát. (Johnny.ARN)
  • Žralok, kterého vyrobil tým Shark City Ozark, je replikou Bruce a vzdává hold filmu Čelisti (1975). (Johnny.ARN)