Jakub je na začiatku svojho životného príbehu. Nevykročí tou správnou nohou a ocitá sa v nekonečnej špirále dlhov, drsných úžerníkov s pekelnými úrokmi, ktoré zo dňa na deň narastajú a nevidí cestu von zo začarovaného kruhu. Krokom za hranu zákona sa Jakubove problémy dotknú aj jeho rodičov a priateľov. Na jednej strane láska k hudbe a hľadanie  lásky, na druhej strane tvrdá realita života. Do Jakubovho života nečakane vstúpi človek, ktorý sa rozhodne držať nad ním svoju ochrannú ruku... (Saturn)

Von Kempelen

Říkal jsem si, že ten film nemůže bejt tak strašnej, když tam hraje Heřmánek, Freimanová, Vyskočil a další. Ale on byl ještě horší než jsem čekal, takový kusy se snad točí jen u nás a ještě má distribuce odvahu poslat to do kin. Sestřelil bych to hned tím největším odpadem, ale z úcty ke jménům výše jedna hvězda. ()

KcarlosK

Čirá tragédie. To jsem jako měl fandit debílkovi, který vlastní vinou dluží kam se podívá, ale přesto dál statečně chlastá a hulí Camelky? Nejlepší herec je jednoznačně ten prasopes na pohovce. No a fighteři se trošku vyblbli. ()

JerryPilsen

Jako drsná ukázka dluhové spirály dobrý,ale jako ukázka filmového uměni zas už tolik ne.Všechny scény sedí,scénář ujde,ale ze všeho čiší černobílost.Nejde se do hloubky,hlavně se straší a konečné rozuzlení je dost tušené. ()