salfa72

Další Indický film o policistovi, který se postaví vlivnému mafiánovi, který si myslí, že si může dělat cokoliv. Film je přímým remakem Tamilského filmu Saamy (2003). Sanjay Dutt, jako DCP Rudra Adityadevraj, policista, který na první pohled vypadá jako neúplatný strážce zákona. Když místnímu vlivnému mafiánovi Nagorimu (Prakash Raj) zavře několik podniků, zdá se, že všem grázlům ve městě odzvonilo. Když se oba setkají v tváři v tvář, tak Nagori zjistí, že Rudra je stejně zkorumpovaný policista, tak jako všichni ostatní a uzavřou mezi sebou mír. Jednoho dne se Rudra seznámí v obchodě s krásnou dívkou jménem Sehar (Prachi Desai), po čase mezi oběma přeskočí jiskra a zamilují se do sebe. Když na policejní stanici přivedou starou ženu, kterou zmlátili poté, co si stěžovala na okrádání zákazníků na místní pumpě, Rudra zmlátí zaměstnance pumpy, kteří pracují pro Nagoriho, jejich přátelství tím skončí a stanou se nepřáteli. I když jsem se u filmu celkem dobře bavil a těch cca 141 minut uteklo jako voda (i přes několik otravných reklamních bloků), tak by se měl Sanjay vzpamatovat a přestat hrát na stará kolena akční hrdiny. Jednak už na to nemá postavu a ani věk. Při romantických scénách s Prachi Desai vypadal jako její otec, než jako její přítel a celé to působilo dost divně. Film natočil Tamilský režisér K.S. Ravikumar a na filmu je jeho styl znát, i když akční scény většinou celkem ušly, tak ta poslední scéna, při které Prakash uhoří, působyla i na mě příliš lacině a digitálně. Jediný, kdo táhne celý film nahoru je Prakash Raj, který se své role zhostil opět dokonale a za svůj herecký výkon by si zasloužil nějakou cenu, kdyby záporáka hrál kdokoli jiný, šel bych s hodnocením ještě níž. ()

Gaja Gamini odpad!

Po shládnutí mi není jasné, jestli Sanjay Dutt v současné době nesedí ve vězení právě za tenhle film než za nelegální skladování zbraní v 90. letech. Absolutní absurdita. A ještě ke všemu nudná. ()