Obraz pasáků povětrných dívek, ikonických postav popkultury, dostává pořádně na frak v dokumentárním filmu pojednávajícím o pasácích dnešních prostitutek. Filmová mozaika o městských obchodnících s dívčími půvaby se skládá mimo jiné z rozhovorů a záběrů bezpečnostních kamer. (AMC Czech)

kaylin

Jestli ještě jednou uslyším větu "You know what I'm sayin'" nebo "You know what I mean", tak mi asi mozek vyskočí ušima. Jako hezkém jak se podařilo proniknout mezi pasáky, ale tohle je fakt na to, aby si člověk ubalil, protože ti frajeři se prostě nedají poslouchat. Nahlédnutí ale samo o sobě může být zajímavé, ale nic šokujícího zde vlastně není. ()

slunicko2

Táta byl pasák, matka kurva, bylo to nádherný. 1) Tak jsem se dozvěděl, že pasáka nemohou dělat běloši, protože nemají dost osobního šarmu. V kapitole o zahraničí jsme se koukli do Chicaga a na Havaj. No a hlavně jsme se dozvěděli, že pasák je člověk s charakterem a osobností. 2) Inu, pimpin' ain't easy, know what I'm sayin'? ()

Marze

Výpovědí pasáků a občas jejich chráněnkyň. "Děvka může pracovat od pondělí do neděle. Může vydělat 500 dolarů denně, fajn. Na konci týdne si ty prachy vezme a jde do klubu, na nákupy. Koupí si trochu trávy, jídlo, celou hromadu krámu a podobně a hned je švorc. Další týden už má hlad a nemá na nájem. " V dokumentu jsem nezaznamenal prostitutky svobodné matky, což je u nás hodně častá kategorie.Další pasák říká: "Ženský si myslej, že je nemiluješ, dokud jim nenamlátíš. Myslí si to. Že ti to je jedno, že k nim nic necejtíš. Že neukazuješ žádný emoce ať udělaj cokoliv". ()

Svadbos

Tento ostrý dokument sa zameriava na 30 čiernych mužských "podnikateľov" a ich skúsenosti v "živote". Tvorcovia filmu rozumne nechali rozprávať subjekty za seba a oni to robia s prekvapujúcou otvorenosťou, strhavajúc hollywoodský obraz. Vo filme boli rozumne použité obrazy pasákov z z klasických blaxploitačných filmov, aby sa dala porovnať fantázia s chladnou, tvrdou realitou. ()