Poté, co mu v rezervaci zavraždí matku, se indián Wolf rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a skončí v hledáčku FBI. Na motorce prchá napříč americkým západem, kde se spřátelí s drsným Cashem, který se pokouší uživit jako muzikant. Jason Momoa, známý ze seriálu Hra o trůny, si ve svém režijním debutu zahrál hlavní roli indiána Wolfa, který pomstil smrt své matky a nyní utíká před zákonem. Zatímco prchá na motorce napříč pustým americkým západem, zjistí, že spravedlnost něco stojí - Wolfova touha po spáse odhalí skrytá tajemství a zavede ho na cestu plnou velice nečekaných zvratů. (Cinemax)

Amynka

Tak sama od sebe bych se na tenhle film asi nikdy nepodívala.. takže díky AlistairMire :-D Jason Momoa se mi líbil už v předešlých filmech, co jsem s ním viděla, ale tady je kouzelnej i povahově...jako udělal dobře, že mámu pomstil!!! Bavil mě i ten jeho kámoš, správně střelenej a ta scéna, kdy Wolf domluví za něj souboj a nabídne jeho motorku a on celou dobu netuší o čem, že se bavěj a usmívá se.. fakt vtipný! :-)) A pak ten jeho výraz na motorce hned po tom souboji, kdy je celej od krve..:-D Takže film má i vtipné části..:-) Ale taky romantické části a taky pěkně na prd část a tím je konec!!! Fakt mě naštval, ale né, že by byl odfláknutej nebo špatně vymyšlenej a natočenej..to ne, ale sakra smutnej..Jako, vzhledem k tomu, že to je komplet film jednoho člověka, tak musím dát plnej počet! Respekt! ()

ConanVJ

Vidím to podobně jako uživatel AlistairMir. Filmek s pomalým tempem vyprávění mi hodně sednul. Filmek má silný příběh o indiánovi, který pomstil smrt své matky a nyní utíká před zákonem. K němu se připojí druhý muž se svým vlastním příběhem. Sledování jejich osudu mě hodně připoutalo a zvlášť Wolf (Momoa) je typ člověka, kterýmu jsem fandil. Momoa to zahrál fakt parádně. Obsazení filmu taky sedlo. Hlavní "záporák", tedy agent FBI, je člověk, kterýho jsem fakt postupem filmu začal nesnášet a to s ním je jen pár scén. Další povedenou částí filmu je hudba, která filmu opravdu hodně sedla a dodala parádní atmosféru. Momou sem si za poslední dobu dost oblíbil a myslím, že mu to jde i jako scénáristovi a i režisérovi, takže se budu těšit na další jeho počiny nejen před kamerou. Za mě 90% :) ()

ondrula

Opravdu podivnej film z prostředí americký lůzy, jíž reprezentuje jeden vymaštěnej běloch a jeden Indián (kterýho hraje poloviční Havajec Momoa, takže jako Indián vůbec nevypadá). Film se potácí svou stopáží strašně bezradně a je tak strašně prostej, že nemá vlastně ani příběh. Dva lůzři prostě jen tak nazdařbůh jedou krajinou na choprech a kecaj u toho kraviny. Občas se ožerou a dostanou do držky. Do toho zasahuje sporadické a nanejvýš nepravděpodobné stíhání ze strany FBI, reprezentované změkčilým cowboyem a plk. Komorousem, kteří vedou své vyšetřování tak, že opakovaně šikanují nějakýho dědka v jeho dílně, aniž by k tomu měli zjevný důvod. Průměrný hodnocení dávám filmu pro pěknou kameru, sympaťáka Wolfa, skvělou hudbu, krásnou přírodu a taky proto, že to netrvá moc dlouho. ()

Freemind

Tenhle film jsem stáhnul pro polovičku, které se Jason Momoa líbil jako Khal drogo v GoT a ... vlastně stačí napsat, že tenhle film ji z fanouškovství vyléčil (cituji: "Ten scénář si asi taky napsal sám, co?"). Sečteno podtrženo - hezké krajinky, hezké holky, líbivá kamera a příjemně pouštní soundtrack. Malomyslné postavy, děravý a naivní scénář, nesmyslné zvraty děje. ()

warrenur

Dnes mam teda mizerne stastie na vyber slusneho filmu. V tomto pripade sa jedna sice o lubivu dvojku (viac-menej zeny si pridu na svoje, obdivujus "skutocnu" maskulinitu v celej svojej zarastenej, smradlavej a lenivej krase :)) ), ale ich konanie a "herectvo" je znacne chabe. Kladom je akurat tak technicka stranka filmu. Kamera a par pohodovych songov v divokej prirode napriec amerikou. Prosty scenar by mi nevadil, ale tie dejove zvraty a hlupe konanie postav to proste zabilo. Hlboky podpriemer. ()

• Ve filmu si společně zahráli partneři Jason Momoa (Wolf) a Lisa Bonet (Magdalena), kteří spolu mají vztah od roku 2005 a dvě děti, dceru (Lola nar. v červenci 2007) a syna (Nakoa-Wolf nar. v prosinci 2008). Oficiálně se vzali na utajné svatbě konané v říjnu 2017. (Rominator)
  • Film sa natáčal na viacerých miestach v americkom štáte Kalifornia. (MikaelSVK)
  • Film je venovaný pamiatke Trumana Lindena Chilesa, ktorý stvárnil rolu Boba. Premiéry filmu sa už nedožil. (MikaelSVK)