Když Inge tančí

(festivalový názov)
  • Nemecko Systemfehler - Wenn Inge tanzt (viac)
Z nakrúcania  - Paula Kalenberg, Tim Oliver Schultz, Constantin von Jascheroff

Ambiciózní punkový rocker Max a ekologická aktivistka Inge se nemohou navzájem vystát. Vše začalo, když ji Max veřejně ztrapnil písní, kterou zazpíval před celou školou a která se jmenovala „Když Inge tančí“. Píseň se však stává hitem a Max a jeho kapela jsou blízko prvnímu velkému úspěchu. Před důležitým vystoupením se kytarista Josha zraní a nemůže hrát. Inge jako vynikající kytaristka je jedinou osobou, která může Joshu v tak krátké době nahradit. Když ji Max o pomoc požádá, Inge souhlasí jen pod podmínkou, že už nebude nikdy hrát inkriminovanou píseň. Bude Max ochoten oblíbenou píseň obětovat? (Zlín Film Festival)

Z nakrúcania  - Paula Kalenberg, Tim Oliver Schultz, Constantin von Jascheroff

hygienik

Divím sa, že to hovorím práve ja, ale humor bol na môj vkus príliš pubertálny, hudba nič moc a fakt, že sa stream zasekával každé 2 sekundy tomu nepridal - rozpixelovaná Paula Kalenberg, OMG. ()

Hervor

Pokud od filmu nebudete čekat nic světoborného, určitě nebudete zklamáni! Co se také dá v žánru romantických filmů už vymyslet, že? Nicmémě hudba je poslouchatelná - část jsem použila i do mého playlsitu na uklízení a obsazení také celkem povedené. Na takovýchto filmech se například dobrě učí cizím jazykům:). ()

54. Zlín Film Festival startuje již 30. května 2014

54. Zlín Film Festival startuje již 30. května 2014

28.05.2014

Je to ideální datum, protože mimozlínšťané mohou využít k návštěvě Zlína především víkend. Nejedná se totiž jen o festival určený dětem a mládeži, zajímavé filmy z více než 55 zemí světa zde zcela… (viac)