Elitní tým žoldáků je najat na tajné operace hluboko uvnitř bývalého Sovětského svazu. Jejich posláním je dostat se k podzemní laboratoři a zajistit vzorky geneticky modifikovaných lidských a mimozemských hybridů. Začne boj s ozbrojenou domobranou, stejně jako s temným a hrozivým stvořením. Šance na přežití jsou nevalné... (Nivenx)

intro

Rozhodně ne špatný film, určitě lepší průměr. Jen škoda, že tenhle sci-Fi / thriller nedostal větší rozpočet. I tak The Hybrid mě nenudil, já dávám 55%. Na nudný večer se hodí. ()

petrik11 odpad!

Neuveriteľná zlátanina. Ako za Goebellsa, zlí Rusi dobrí Američania či Angláni. Dej zúfalý, efekty nulové. Možno, že ako filmy pre vymletých vojačikov, či jednoduché Márie a Máriov. ()

Pitryx

Velice zvláštně podané. Někomu se může zdát úvodní pasáž zbytečně dlouhá, asi ano, mohl být kratší, ale mi to nevadilo, nebylo to hluché, takže v pohodě. Na závěr nás tvůrci potěšili i kapičkou gore. I když, nooo, kapánek zde ten digital poznat je. Ve filmu prakticky není hudba, jen takové „něco“ v pozadí, což mu přidává na hloubce. Zatím dávám, co dávám, zcela jistě mrknu podruhé a upravím.////*** a půl!!! ()

Mamlas odpad!

V zásadě jsem vůbec nechápal, o co jde. Příběh ani střih nedávaly smysl, režie otřesná. Jinak tam chodí parta komparzistů po lese a pak po baráku. Hrozný, chaotický, nesmyslný, nedívatelný, amatérský, laciný shit. (3%) ()

blade23mc

No tady k tomu nevím co dodat než temná nuda, která měla trochu té tajemnější atmosféry, ale to je vše. Mutování lidské DNA s nějakou živou tkání na meteoritu..no ještě, že tam z toho většina ztratila aspoň hlavu. 10% ()

ellysium

Není to až tak špatné,jak to na mizernej rozpočet vypadá.Mám rád tyhle podzemní sci-fi labáky.Kdyby měl rejža trochu víc odvahy,nechal by porod mimozemšťana dojet do konce,ale zřejmě nebyly prachy . Celkový obraz je dobrý,jen škoda,že tým žoldáků místo toho,aby držel za jeden provaz,každej jede na vlastní triko,ale i tak celkově povedený.Možná bude i dvojka,závěr nikam nevede a pokud rejža něco tímhle dílem vydělá,možná bude mít víc prostředků na kvalitnější řežbu v druhým dílu. ()

pekos

Neurčité, nejasné, nedokonalé, miestami neuveriteľne stupidné, no scenáristicky zaujímavé sci-fi. Vzhľadom na to, že sa jedná o nízkorozpočtový film, bez "veľkých" hercov, to však bolo pozerateľné a vďaka jasnému záveru, bez koncovky, si autori nechali priestor na prípadné pokračovanie. Pra fanúšikov sci-fi vhodné na nedeľné popoludnie. ()