Zlatí kmotři

• USA Goldfathers

Jednotlivé díly:

Závod o zlato Majitel podniku Fairbanks Gold John Reeves se pokusí přesvědčit svého neochotného potomka, aby mu pomohl ochránit rodinný pozemek.

Zbohatni nebo zemři při těžbě Majitel firmy Mudminers Doug Baker čelí finanční krizi, když ho firma s pohonnými látkami odmítne zásobovat. CRR Mining má problémy s povolením.

Problém s těžbou Porucha generátoru přeruší těžbu firmy CCR Mining. John Reeves ze společnosti Fairbanks Gold připravuje k těžbě nedotčenou oblast.

Cesta k bohatství Mizerné počasí ohrožuje úspěch Johna Reevese, neboť záplavy omezují přístup k místům bohatým na zlato.

Co je doma, to se počítá Doug Baker z firmy Mudminer chce sezonu završit obrovským množstvím zlata a hodlá ze závěrečné těžby získat rekordní objem. (National Geographic)

Venous666 odpad!

Hodnocení odpad je pouze z důvodu, že pro pár uncí zlata dokážou otočit několik desítek hektarů půdy na měsíční krajinu (trochu více připomíná Chomutov a okolí). Celej dokumentární pořad, jsem držel palce , aby se jim ty stroje, čističky a různé serepetičky rozbili a oni zkrachovali. Naprosté neúcta k matičce Zemi ()