Děvky v Atlantic City: Nejni lehký bejt kurva

všetky plagáty
USA, 2004, 59 min

Produkcia:

Nancy Abraham

Producent a režisér Brent Owens natočil detailní pohled na život pouličních prostitutek v Hunts Point v New Yorku a jejich příběhy postupně poskládal do čtyř dokumentárních filmů. Tento speciál pro dospělé se zaměřuje na ženy, jež vykonávají jedno z nejstarších řemesel na světě v neonovém Atlantic City v New Jersey. Natáčelo se v kasinech, na promenádě, v hotelových pokojích i na ulicích gamblerské mekky amerického východního pobřeží. Film obsahuje nelehké, ovšem o to zajímavější příběhy několika prostitutek. Stejně jako v předchozích Owensových filmech i tentokrát zachycuje prostitutky v akci, od prvotního návrhu, přes smlouvání až po nejrůznější triky. Často je to až dojemné, protože dokument zdůrazňuje naděje, obavy i lidskou stránku těchto krásek k pronajmutí. Tento dokument přináší překvapivě upřímný pohled do světa prostituce, pohled vlastní nejen Owensovi, ale také HBO. (HBO Europe)

Bozvav

Velmi hutná zpověď prostitutek z města drog, hazardních her a prostituce. Ty holky rozhodně nemají na růžích ustláno. Na druhou stranu, moc pro to, aby si změnily život k lepšímu nedělají. Zajímavý dokument, který by měly vidět především mladé, naivní děvčata, které mají sklony věřit nesprávným lidem, že jde o snadno vydělané peníze. Za mne 75%. ()