Necrotongue

Pátou sérii vnímám jako zatím nejslabší, ale to neznamená, že by byla špatná. Vůbec ne, jen mě tvůrci seriálu předchozími řadami příliš namlsali, takže jsem od nich očekával ještě lepší výsledek. Co by autoři některých jiných seriálů dali za to, kdyby se jim takhle kvalitně povedla alespoň jedna sezóna, u Wentworthu jsem už pět sérií velice spokojený a nezbývá mi, než doufat, že to takhle bude ještě pokračovat. ()

Najt

Tohle pro mě byla tezka série. Po odchodu Bey se bojoval se samotnym seriálem, protože v podstatě ztratil serial smysl. Takze prvni polovina tehle série byla zahořklá a osamělá, protoze ta Bea tam proste chybí ale od druhe půlky si na to zvyknete, na Beu postupně zacnete zapomínat a ostatni postavy dostanou vice prostoru a posledni 4 díly to je opravdu paráda, ktera vyvrcholí poslednim dílem a zakončení v teto serii řadím mezi k tomu úplně nejlepšímu od začátku seriálu. Takze pata rada je extrém který začíná černě a snad nejhůře kvůli cenné ztrátě a končí nejlépe ze všech předchozích řad . V této serii je abnormální vstup vzhůru o 300% to je neskutečné co tenhle seriál dokáže :D ()