Osamelá čašníčka Molly stretne muža svojich snov. Príťažlivý a nepredvídateľný klenotník Gus by konečne mohol byť jej Princom na bielom koni. Čím lepšie Molly spoznáva Gusa, tým väčšmi ju zaujíma a priťahuje. Je však priveľmi záhadný a väčšinu času roztržitý. Čo v skutočnosti Gus pred Molly skrýva? Čo sa skrýva za jeho maskou, ktorú večne nosí? Pravda je v skutočnosti taká, že Gus trpí mozgovou aneuryzmou. Jeho krátkodobá pamäť nefunguje, a preto sa každý deň budí do toho istého dňa. Každý deň je preňho novým dobrodružstvom, výzvou a šancou začať odznova. Keď sa deň čo deň vyberá do kaviarne, v ktorej Molly pracuje, márne sa snaží spomenúť si, kto vlastne je tá sympatická čašníčka. Napriek tomu, že si ju nepamätá, sa do nej každý deň zamiluje znova a znova. (TV JOJ)

NinaRicci

Ano, on nestastnik, ona nestastnicka, nasli sa, dali sa dokopy a stastne zili az kym nepomreli.. mozno tak to na prvy pohlad vyzera, ALE. Mna tento film chytil svojou lahkostou, jemnym smutkom, ktory nedokazal odstranit ani (kvazi) happy end a nenutenostou. Myslim, ze laska je tu vo svojej naozajstnej podstate stvarnena tak dobre ako v maloktorych inych filmoch - a nebolo na to treba ani postelnu scenu. Pre mna velmi mile pozeranie, ktore ma uplne svojvolne "nakoplo", aby som si vazila to, co mam. A kupila si kyticku frezii :) ()

PanBlack

Vážnější verze 50x a stále poprvé, kterou jsem si užil přinejmenším stejně, ba možná ještě víc, než verzi se Sandlerem a Barrymore. Obsazení Leviho a Bledel do hlavních rolí bylo skvělým tahem a opravdu moc hezky se na tento pár koukalo. Velice příjemně strávených 96 minut. ()

swater137

71% je asi moc ale 60% si to zaslouží ). Film ničím neurazí a i slzu uroníš. 50x a stále poprvé nebo jak se to jmenovalo. To jim šlo jako předloha a tady je to jen opačně a bez fórů. Jen by bylo zajímavý kdyby on byl popelář a ji by hrála představitelka sestry no prostě oškliví lidé samozřejmě chudí, tlustí a jen trochu opilí. ()

Bblondie

Čekala jsem komedii, která vlastně bude jen novější verzí 50x a stále poprvé. Dostala jsem krásný romantický film, který má s výše jmenovaným společné jen téma. Tento snímek je mnohem lepší. Natrefila jsem na něj náhodou a neřekla bych, že se jednalo o TV film. Nadprůměr. který potěšil i výběrem hlavních herců. ()

majka25

Že není tato zápletka originální? To není, ale přesto si mě film získal. Chemie mezi dvojicí funguje, jejich příběh je krásný (občas smutný, občas jsem se usmála); jen ten konec. Asi by bylo příliš omšelé, kdyby se zázračně uzdravil nebo si vzpomněl, takhle je to alespoň reálné, no ale přesto - prostě mi konec přišel moc náhlý... ()

kritička

Od hereckého páru Alexis Bledel a Zachary Levi bych čekala leccos, ale tohle ne. Nebylo to špatné, ale pane bože, to už všem došly v Hollywoodu nápady, že musí vykrást 50x a stále poprvé? Zrovna tenhle průměrně udělaný film? Je pravda, že tenhle se mi líbil o dost víc, protože nebyl tak předvídatelně idiotský, ale come on... dalo se to udělat i trochu jinak s jistou dávkou hloubky ohledně téhle diagnózy. ()

JohnDark

Remember Sunday, Romantická dráma, USA 2013, R: Jeff Bleckner, H: Zachary Levi, Alexis Bledel, Merritt Wever, Barry Shabaka Henley, Valerie Azlynn, David Hoffman, Jerry Adler, Ann McKenzie, Dana Gourrier, Larisa Oleynik, 70% ()