Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1 (2004) (séria)
Scenár:
Alexandr GuselnikovKamera:
Sergej JurizdickijHrajú
Jurij Kuzněcov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Selin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Ševelkov
Sovietsky zväz
Jurij Tarasov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchyňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Ščerbakova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Dik
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Poliščuk
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Obaruchin
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Irina Cvetkova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Nikitěnko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Trjasorukov
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Andrej Averkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jevgenij Baranov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Jermilov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Artur Vacha
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Paraškina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Glazkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Chozjainov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)